Wynajem modelek, gdzie się zgłosić

Sasiadujaca

Użytkownik

Dzień dobry. W związku z rozwojem firmy i przeniesieniem biznesu do internetu, postanowiliśmy urozmaicić oferty naszych produktów również krótkimi filmikami podglądowymi (koncept obejmuje kilkunastosekundowe przejście się po wybiegu przez modelkę/modela w danym stroju lub np. pokazanie na nadgarstku/szyi biżuterii „na żywo”). Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że wymagałoby to zawiązania z kimś dłuższej współpracy. Czy warto według was po prostu na bieżąco wynajmować w Poznaniu modelki (tutaj mieści się siedziba firmy), czy może lepiej poszukać jakiejś agencji? Z góry dziękuję za wskazówki.

Herminka

Użytkownik

O rany, serio chciałoby się wam co miesiąc powiedzmy szukać nowych modelek? :D Nie róbcie sobie jaj, to żadne pójście na łatwiznę, wręcz przeciwnie, będziecie mieli dość po max drugim miesiącu takich akcji ;) podpiszcie umowę z jakąś agencją, po co tracić czas na formalności w kółko? I jeszcze weryfikowanie kandydatów? Szkoda czasu.

Sasiadujaca

Użytkownik

No dobrze, w takim razie wynajmowanie na bieżąco odpada, ale co z agencją? Osobiście nie miałam jeszcze do czynienia z żadna, ale słyszałam od koleżanek po fachu, że bywają z tym straszne komplikacje, szczególnie jak przysyłają ludzi, którzy kompletnie nie wiedzą, co robić, albo nie potrafią się dogadać…

Herminka

Użytkownik

Nie umiem Ci pomóc, bo nie korzystałam nigdy z agencji, ja jestem z zawodu graficzka, dostaję zdjęcia już po tym, jak modelki się pojawią, a fotografowie odwalą swoją robotę ;P Ewentualnie mogę popytać znajomych, jak chcesz :)

Sasiadujaca

Użytkownik

Bylibyśmy wdzięczni! Dziękuję ślicznie :)

Konfucjusz

Użytkownik

Na twoim miejscu bym poszukal rankingow agencji, albo czegos w tym stylu, na pewno jakieś są w necie.

Herminka

Użytkownik

OK, bazując na info z „drugiej ręki”mogę polecić Moho Models (to taka agencja modelek Poznań zdaje się nie jest nawet jedynym miastem ich działania). Kolega z nimi współpracował niedawno i ponoć był zaskoczony, ze tak łątwo poszło, bo zazwyczaj to jednak modelki marudzą, albo pojawiają się takie, co się nie nadają, ale mają ładne buzie… i wszystko się przedłuża xD z MM było ponoć spoko :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015