Ochrona przed zagrożeniami

Sasiadujaca

Użytkownik

Niedawno dowiadywałam się, jaki program antywirusowy warto mieć i zdecydowałam się wstępnie na Bitdefender Total Security 2015. Spodobało mi się w nim to, że spełnia szereg funkcji zabezpieczających – chroni nawet przed takimi zagrozeniami, o których wczesniej nie miałam pojęcia, np. przed stronami, które próbują ukraść dane finansowe czy też przed ransomware – zagrozeniem szyfrującym pliki użytkownika i żądającym okupu za jego prywatne pliki. A czy ktoś z was używał wcześniej tego antywirusa i czy zetknęliście się kiedyś ze wspomnianymi zagrożeniami?

Konfucjusz

Użytkownik

Ja znam ten antywirus i od niedawna go używam. Spisuje się bardzo dobrze. Nie miałem do czynienia z wymienionymi przez Ciebie zagrożeniami, ale zdaję sobie sprawę, że jest tego cała masa. Mając jednak dobry antywirus, wolę nie myślec o potencjalnych zagrozeniach.

Sasiadujaca

Użytkownik

A więc chyba jednak zdecyduję się na jego zakup. A czy korzystacie z programu do nagrywania płyt CD i DVD?

SennyNick

Użytkownik

Ja polecam Ci funkcjonalny pakiet Nero 2015 w cenie około 200 złotych. Najnowsza wersja tej znanej aplikacji oferuje szereg możliwości dla użytkowników komputerów oraz urządzeń mobilnych.

Pepeto

Użytkownik

A wracając jeszcze do tematu antywirusa, to ja od lat używam programu antywirusowego Kaspersky i uważam, że jego najnowsza wersja doskonale chroni przed wszelkiego rodzaju nowoczesnymi zagrożeniami. Jeśli jeszcze nie kupiłaś antywirusa, to doradzam Ci zastanowić się nad tą opcją.

Sasiadujaca

Użytkownik

Jeszcze nie zrobiłam żadnego zamówienia. Okazało się, że oprócz antywirusa i programu do nagrywania płyt do mojego biura będzie mi również potrzebny program do zdalnego sterowania, abym mogła zarządzać drugim komputerem. Mieliście kiedyś do czynienia z takim narzędziem?

Pepeto

Użytkownik

No to jest przydatne narzędzie, które umożliwia pracę na zdalnym komputerze, tak jakbyś przed nim siedziała. Sprytne, ale mnie akurat nie było potrzebne.

SennyNick

Użytkownik

Taki program można kupić w profesjonalnych sklepach z oprogramowaniem. Cena standardowej licencji nie jest wygórowana.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015