Ochrona przed zagrożeniami

Sasiadujaca

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Chodzież

Wiek: 32

Niedawno dowiadywałam się, jaki program antywirusowy warto mieć i zdecydowałam się wstępnie na Bitdefender Total Security 2015. Spodobało mi się w nim to, że spełnia szereg funkcji zabezpieczających – chroni nawet przed takimi zagrozeniami, o których wczesniej nie miałam pojęcia, np. przed stronami, które próbują ukraść dane finansowe czy też przed ransomware – zagrozeniem szyfrującym pliki użytkownika i żądającym okupu za jego prywatne pliki. A czy ktoś z was używał wcześniej tego antywirusa i czy zetknęliście się kiedyś ze wspomnianymi zagrożeniami?

Konfucjusz

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Włocławek

Wiek: 22

Ja znam ten antywirus i od niedawna go używam. Spisuje się bardzo dobrze. Nie miałem do czynienia z wymienionymi przez Ciebie zagrożeniami, ale zdaję sobie sprawę, że jest tego cała masa. Mając jednak dobry antywirus, wolę nie myślec o potencjalnych zagrozeniach.

Sasiadujaca

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Chodzież

Wiek: 32

A więc chyba jednak zdecyduję się na jego zakup. A czy korzystacie z programu do nagrywania płyt CD i DVD?

SennyNick

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Sieradz

Wiek: 29

Ja polecam Ci funkcjonalny pakiet Nero 2015 w cenie około 200 złotych. Najnowsza wersja tej znanej aplikacji oferuje szereg możliwości dla użytkowników komputerów oraz urządzeń mobilnych.

Pepeto

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Bełchatów

Wiek: 33

A wracając jeszcze do tematu antywirusa, to ja od lat używam programu antywirusowego Kaspersky i uważam, że jego najnowsza wersja doskonale chroni przed wszelkiego rodzaju nowoczesnymi zagrożeniami. Jeśli jeszcze nie kupiłaś antywirusa, to doradzam Ci zastanowić się nad tą opcją.

Sasiadujaca

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Chodzież

Wiek: 32

Jeszcze nie zrobiłam żadnego zamówienia. Okazało się, że oprócz antywirusa i programu do nagrywania płyt do mojego biura będzie mi również potrzebny program do zdalnego sterowania, abym mogła zarządzać drugim komputerem. Mieliście kiedyś do czynienia z takim narzędziem?

Pepeto

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Bełchatów

Wiek: 33

No to jest przydatne narzędzie, które umożliwia pracę na zdalnym komputerze, tak jakbyś przed nim siedziała. Sprytne, ale mnie akurat nie było potrzebne.

SennyNick

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Sieradz

Wiek: 29

Taki program można kupić w profesjonalnych sklepach z oprogramowaniem. Cena standardowej licencji nie jest wygórowana.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015