Jak przeprowadzić profesjonalne szkolenie dla pracowników?

Decyzja

Użytkownik

Witam Państwa! Strasznie się stresuję bo będę musiała przeprowadzić pierwsze w swoim życiu szkolenie dla pracowników, sytuacja tego wymaga i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Mogę liczyć na jakieś Państwa wskazówki?

Qter

Użytkownik

oj koleżanko, jak nigdy tego nie robiłaś i nie masz żadnych kursów za sobą to radzę skorzystać z pomocy fachowców, czyli wynająć ludzi, którzy realizują różne szkolenia.

Prostota

Użytkownik

spokojnie, nie stresuj się, też to przechodziłam kiedyś i nie było tak źle ;) dobrze przygotuj się do tematu, podziel sobie prezentację na punkty, które ułatwią ci jej prezentację później, dużo rysunków czy wykresów na wielu szkoleniach ma ogromne znaczenie, warto to przygotować. Do tego sale konferencyjne oczywiście, musisz się rozejrzeć za jakimś sensowym miejscem, które jest przestronne, nowoczesne i dobrze wyposażone. Jakoś to będzie ;)

Qter

Użytkownik

w temacie sal szkoleniowych na terenie Warszawy, jeśli tam ich poszukujesz, to ja mogę Ci polecić firmę Sale Hrubieszowska, gdzie parę razy zdarzyło mi się uczestniczyć w szkoleniu, sam go nie prowadziłem, ale tyle co się zoruentowałem to miejsce było naprawdę ciekawe i świetnie przygotowane.

Decyzja

Użytkownik

W zasadzie to centrum konferencyjne to już znalazłam i faktycznie ma to być na terenie Warszawy, ale jeszcze nic nie wynajęłam to na pewno sprawdze te propozycje ;)

Gromki

Użytkownik

heh, ja to bym chyba zaczął od szkolenia siebie samego w kwestii szkolenia innych, to bo wcale nie jest takie łatwe jak się nie ma doświadczenia…
ODPOWIEDZ
Copyright 2015