Czy tanie wczasy są do zniesienia?

TeresaCieszyn

Użytkownik

Cześć, mam takie pytanie, pierwszy raz będę wyjeżdżała na wakacje, pojadę z chłopakiem i wiadomo, nie mamy za dużo hajsu na wyjazd, więc zastanawiamy się nad tymi tańszymi opcjami. Mi się marzą wakacje w Grecji, ale na to w tym roku raczej nas nie stać :P

Piotr_KR

Użytkownik

Myślę, że dobrze trafiliście z czasem, bo tanich wakacji w 2016 z pewnością będzie dużo, z racji tego co się dzieje w Europie :P Nie ma co się bać, ceny ofert mają swoje uzasadnienie ;) Jeśli się zdecydujecie na first minute, też będzie taniej no albo na spontanie last minute, jeśli chcecie jechać we dwójkę, to nie ma problemu, gorzej jak w więcej osób.

kingdom

Użytkownik

Studenci górą! Latem 2016 hotele będą nasze :D szczególnie w Bułgarii ;) Dużo moich znajomych się tam wybiera no i są też wyjazdy typowo studenckie ;) może się doczepcie do takiego wyjazdu, zawsze raźniej gdy w hotelu jest trochę osób o podobnym wieku ;)

Sasiadujaca

Użytkownik

Grecja jest super! Może jeśli dobrze to rozplanujecie i nie rzucicie się na all invlusive, to dacie rade finansowo :P ale to chyba trzeba mieć już wprawę w takich wyjazdach, a skoro wy jedziecie pierwszy raz, to może lepiej się nie przejmować wyżywieniem i wszystko mieć w hotelu

TeresaCieszyn

Użytkownik

Tak też myślimy, w kolejnym roku będziemy bardziej kreatywni, teraz tylko chcemy przelecieć się samolotem (owszem dla tych, którzy jeszcze nie latali to jest atrakcja :D) no i zrelaksować się pod palmami :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015