Szukam kogoś, kto mnie zawiezie do Prenzlau

Prostota

Użytkownik

Witam. Bardzo proszę o namiary na jakąś firmę, która zajmuje się przewozem osób (zlecenie prywatne, indywidualne, nikogo oprócz mnie na pewno nie będzie). Potrzebuję, aby ktoś zawiózł mnie do kliniki w Prenzlau w Niemczech z Gorzowa Wielkopolskiego i potem z powrotem do Polski. Bardzo zależy mi na niskim koszcie podróży, nie mam niestety dużo pieniędzy. Z góry dziękuję.

Auelyna

Użytkownik

Prenzlau, co? Chyba nawet wiem, w jakim celu. Jeśli przeczucia mnie nie mylą, to nie zazdroszczę, paskudna sprawa. Trzymaj tam się jakoś tylko.

Prostota

Użytkownik

Dziękuję, ze mną wszystko w porządku, nie chcę rozgrzebywać publicznie celu tej podróży, bo to nie jest niczyi interes. Wracając do tematu – ktoś coś słyszał, wie? Pozostało mi bardzo mało czasu na zorganizowanie tego transportu.

Herminka

Użytkownik

Cześć. Słuchaj, a jaką kwotę możesz maksymalnie wydać? Znam jedną firmę, która ma siedzibę w twojej okolicy, RabbitTrans. Taki kurs w dwie strony to wyjdzie ok. 380 zł, ale jak się korzysta z ich usług po raz pierwszy, to jest zniżka 10%. Tutaj jest link: przewozy.rabbittrans.pl/nasze-ceny. Może spróbuj z nimi ponegocjować, ponoć zawsze jest taka możliwość… tak szczerze, to jeśli nie pociągiem, to taniej się tam raczej nie dostaniesz.

Prostota

Użytkownik

Dziękuję za pomoc, skontaktuję się z nimi. Takiej kwoty właśnie oczekiwałam, wyższa byłaby już problemem.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015