Literatura na podróż do Afryki

Konfucjusz

Użytkownik

Cześć wszystkim. Poszukuję książek na wycieczkę do Afryki z tym, że nie mają to być ksiązki na zapchanie czasu w samolocie czy gdzies tam, ale ksiazki podróżnicze albo przewodniki, z których bede mogl czegos sie nauczyc albo wiedzieć przynajmniej co zwiedzić i gdzie patrzeć. Od jakiegoś czasu przeglądałem blogi o podróżach ale ten temat juz zglebilem, wiec takie źródła możemy wykluczyć. Zapraszam do tematu.

Decyzja

Użytkownik

Byłam parę razy w Kenii i Nigerii i sądzę że masz trochę mylne wyobrazenie o podrozy na Czarny Ląd. Jak mniemam wybierasz sie na zorganizowana wycieczke z przewodnikiem i w tym wypadku literatura staje sie zbedna bo wszystkiego dowiesz sie od opiekunów grupy. Jeśli natomiast jedziesz sam to się dobrze zastanów. Twoja potrzeba zglebienia wiedzy swiadczy o braku doswiadczenia a jesli go nie masz to w zadnym wypadku nie wolno ci sie wybrac na taki „rajd”.

treyemannuel

Użytkownik

Poczytaj sobie przewodniki i książki znanych podróżników – niekoniecznie polskich. Naturalnie warto wiedzieć więcej, ale zgadzam się z wypowiedzią koleżanki. Nie bagatelizuj zagrożeń. Pozdrawiam.

Prostota

Użytkownik

Kiedyś jechała do Indii i przez przypadek natknęłam się w księgarni dla dzieci na świetny przewodnik po tym kraju. Zdaję sobie sprawę jak to brzmi, ale na prawdę przewodnik okazał się bardzo przydatny. A piszę o tym żeby pokazać że nawet w tak dziwnych miejscach jak sklep dla dzieci można znaleźć coś przydatnego dla dorosłego człowieka.

morbidangel

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za rady i polecone materiały. Jak sobie to na spokojnie przemyslalem to dotarlo do mnie ze rzeczywiscie to nie zabawa. W kazdym razie dzieki raz jeszcze i trzymajcie sie. Życzcie mi udanej podróży.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015