Taśmy z indywidualnym nadrukiem – gdzie kupic

Herminka

Użytkownik

Cześć. W naszym przedsiębiorstwie szukamy sposobu na optymalizacje niektórych kosztów. dużo pakujemy w kartony bo mamy dośc duże produkty i powstał pomysł żeby ujednolicić etykietowanie i pakietowanie, w sensie połaczyc w jedno dlatego zaineteersowaliśmy się taśmami pakowymi z nadrukiem. Przegladalam oferte tu euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-z-nadrukiem/ i szczerze jestem bardzo zadowolona, co sądzicie Wy ?

Piotr_KR

Użytkownik

Ja kupowalem u nich te tasme cichego odwijania i maszynowa bo akurat takie byly potrzebne w firmie i moge powiedziec tak nie tylko ze bardzo dobrej jakosci, europejskiej klasy produkty ale tez wspolpraca z firma bardzo pozytywna. jedna z najbardziej pozytywnych i zawsze chetnie do nich wracam takie rzeczy sie ceni

kingdom

Użytkownik

hmmm, ja się zawsze zastanawiałem po co są właśnie taśmy z nadrukiem.... teraz już czaje :D

Konfucjusz

Użytkownik

ja akurat kupowalem tam folie ochronne znaczy szef kupowal ( pracuje w firmie kurierskiej/przesylkowej ). zawsze wszystko bylo na czas zamowienia ladnie przygotowane. sa w s tanie przygotowac bardzo duze zamowienia czy to tasmy pakowej,czy to foli ochronnej. my zamawialismy zawsze z tej oferty bo tam sjest wszystko ladnie rozpisane: euro-tape.pl/oferta/ . polecam i tobie

Looola

Użytkownik

hej, ciekawe że się kobieta wypowiada w takim temacie a nawet go zakłada! :) to bardzo fajnie jak kobiety się biorą za taki techniczny biznes, więc trzymam szczerze kciuki za sukces, zycze powodzenia i pozdrawiam!!! :)

morbidangel

Użytkownik

warto zwrócić zawsze uwage na odporość tego typy produktów na wysokie temperatury. nie wiem, jaka jest specyfika akurat twojej firmy, ale często na halach produkcyjnych jest momentami bardzo ciepło dlatego taśmy musi być bardzo wytrzymała. z tego co wiem to EuroTape dba o jakość, zresztą widać już nawet po ich stronie że to nie są jacyś byle jacy prywaciarze tylko poważna, szanowana europejska firma. ja bym tam z tego korzystał w cemino. pozdrawiam
ODPOWIEDZ
Copyright 2015