Duża ilość wody na posadzce – jak chronić?

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Zastanawiam się jaki produkt wybrać. Najpierw jednak po krótce opiszę o co chodzi. Chodzi o posadzkę, która jest narażona na obcowanie z dużą ilością wody i uszkodzenia mechaniczne. Nie wiem teraz czy mam wybrać posadzkę chemoodporną, bo jest dość mocno polecana, czy może epoksydową, bo słyszałem, ze do moich potrzeb będzie lepsza?

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Jeżeli mówimy o możliwych uszkodzeniach mechanicznych, to zdecydowanie lepsza będze posadzka epoksydowa, taka jak tu: resins.pl/pl/category/posadzki-epoksydowe/. To znaczy rodzaje są różne i tylko ty wiesz jakie konkretnie masz potzeby, ale ta wylewana jest świetna jako antypoślizg dla osób, które po niej chodzią. Beton się nie pyli, co szczególnie ma miejsce podczas wysokich temperatur a ten konkretny rodzaj zywicy chroni przed uszkodzeniami np poprzez uderzenia.

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Dziękuję za tak obszerne wyjaśnienie, czemu epoksydowa jest lepsza. Na pewno bardzo mi ułatwiłeś zadanie. Chemoodporną ktos mi polecał, bo sam używał, ale tam sytuacja rzeczywiście była inna, nic dziwnego. Z tego co wiem to używali właśnie tej firmy resins.pl/pl/category/posadzki-chemoodporne/ więc chyba coś jest na rzeczy, że w tylu miejscach można o tym przeczytać.

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Jakośc mówi sama za siebie. Są tacy, którzy za wszelką cenę chcą zaoszczędzić i im się np meble wypaczają już podczas skręcania. Ich problem jak są głupi, niejjest mi ich zal.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015