Porządna firma budowlana w Poznaniu.

Konfucjusz

Użytkownik

Cześć. Mam ambitny plan zbudowania kilku szeregówek pod Swarzędzem. Inwestycję sfinansuję ze środków własnych, poszukuję jedynie wykonawcy, takiego który kompleksowo wszystkim się zajmie. Kto może polecić taką firmę z Poznania i okolic? Z góry dzięki za pomoc.

Qter

Użytkownik

Witam na terenie Poznania chyba najaktywniejszy ostatnimi czasy jest Bartimex. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie domowej. Na wypadek gdybyś miał trudności ze znalezieniem bartimex.pl/ . Tak na marginesie aż korci mnie zeby zapytać gdzie zdobyć pieniądze na realizację takiej iwnestycji? ;) Pozdrawiam

Konfucjusz

Użytkownik

Dzięki, znajomi też ich mi polecali. A środki, no cóż, kombinuje inwestuje i szukam gdzie mogę. Uważam że nieruchomości to fajna rzecz i łatwy kawałek chleba. Pożyjemy zobaczymy czy mam rację, chociaz przyznaje ze wolalbym ja miec :)

Auelyna

Użytkownik

Dobrze kombinujesz, moja rodzina też siedzi w nieruchomościach i nikt na tym nie stracił. Co prawda stopa zwrotu jest nieduża, ale ryzyko nieduze. W każdym razie możesz pomyśleć o budowie hal i magazynów, chociaż to jest już chyba budownictwo przemysłowe to również się opłaca. Pozdrawiam.

Gromki

Użytkownik

Magazyny są o tyle lepszym biznesem, że najemca to zwykle podmiot z którego zawsze można ściągnąć należność gdyby nie wywiązywał się z opłat no i oczywiście mniej zachodu z utrzymywaniem odpowiedniego standardu i wyglądu budynku.

Konfucjusz

Użytkownik

Mnie bardziej interesować będzie wszystko co związane z budownictwem ogólnym związanym z domami i komercyjnym wynajmowaniem. Na hale i magazyny nie jestem mentalnie przygotowany. Ale dzięki za pomysły, może z czasem pomyślę o takich możliwościach lokowania pieniędzy.

Looola

Użytkownik

Z nieruchomościami nie jest tak, ze są w pełni bezpieczne co pokazął kryzys w USA, a u nas i innych europejskich krajach powoli zauważa się podobne sygnały które były tam w 2006 roku. A poza tym uważam że z powierzchnią magazynową zawsze coś da się zrobić i jakoś ją przeorganizować albo przebranżowić. Jeśli natomiast ceny domów pójdą w dół to niedość że nikt od Ciebie nie kupi takiej szeregówki po cenie jakiej oczekujesz to tym bardziej ich nie wynajmiesz.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015