Porządna firma budowlana w Poznaniu.

Konfucjusz

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Włocławek

Wiek: 22

Cześć. Mam ambitny plan zbudowania kilku szeregówek pod Swarzędzem. Inwestycję sfinansuję ze środków własnych, poszukuję jedynie wykonawcy, takiego który kompleksowo wszystkim się zajmie. Kto może polecić taką firmę z Poznania i okolic? Z góry dzięki za pomoc.

Qter

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Hel

Wiek: 25

Witam na terenie Poznania chyba najaktywniejszy ostatnimi czasy jest Bartimex. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie domowej. Na wypadek gdybyś miał trudności ze znalezieniem bartimex.pl/ . Tak na marginesie aż korci mnie zeby zapytać gdzie zdobyć pieniądze na realizację takiej iwnestycji? ;) Pozdrawiam

Konfucjusz

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Włocławek

Wiek: 22

Dzięki, znajomi też ich mi polecali. A środki, no cóż, kombinuje inwestuje i szukam gdzie mogę. Uważam że nieruchomości to fajna rzecz i łatwy kawałek chleba. Pożyjemy zobaczymy czy mam rację, chociaz przyznaje ze wolalbym ja miec :)

Auelyna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Polańczyk

Wiek: 26

Dobrze kombinujesz, moja rodzina też siedzi w nieruchomościach i nikt na tym nie stracił. Co prawda stopa zwrotu jest nieduża, ale ryzyko nieduze. W każdym razie możesz pomyśleć o budowie hal i magazynów, chociaż to jest już chyba budownictwo przemysłowe to również się opłaca. Pozdrawiam.

Gromki

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Frombork

Wiek: 30

Magazyny są o tyle lepszym biznesem, że najemca to zwykle podmiot z którego zawsze można ściągnąć należność gdyby nie wywiązywał się z opłat no i oczywiście mniej zachodu z utrzymywaniem odpowiedniego standardu i wyglądu budynku.

Konfucjusz

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Włocławek

Wiek: 22

Mnie bardziej interesować będzie wszystko co związane z budownictwem ogólnym związanym z domami i komercyjnym wynajmowaniem. Na hale i magazyny nie jestem mentalnie przygotowany. Ale dzięki za pomysły, może z czasem pomyślę o takich możliwościach lokowania pieniędzy.

Looola

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ustka

Wiek: 18

Z nieruchomościami nie jest tak, ze są w pełni bezpieczne co pokazął kryzys w USA, a u nas i innych europejskich krajach powoli zauważa się podobne sygnały które były tam w 2006 roku. A poza tym uważam że z powierzchnią magazynową zawsze coś da się zrobić i jakoś ją przeorganizować albo przebranżowić. Jeśli natomiast ceny domów pójdą w dół to niedość że nikt od Ciebie nie kupi takiej szeregówki po cenie jakiej oczekujesz to tym bardziej ich nie wynajmiesz.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015