Budowa wiatraka a potrzebne pozwolenia

SennyNick

Użytkownik

Witam serdecznie. Chciałbym wybudować wiatrak na mojej posesji, jakich pozwolen zeezwolen i innych papierów potrzebuję?

Auelyna

Użytkownik

Pozwolenia na budowę i wszystko co wiąze sie z zagospodarowaniem przestrzennym i zgodami sasiadow pomine bo jest to oczywiste. Musiałbyś wystapic o ekspertyzę do jakiejś firmy zajmującej się profesjonalnie ochroną środowiska aby zdiagnozowała wpływ Twojej inwestycji na środowisko. To byłoby raczej wszystko ale najlepiej jak przejedziesz sie do urzedów i z pierwszej reki sie dowiesz.

SennyNick

Użytkownik

Zaskoczylas mnie z ta firma, gdzie mozna takich spryciarzy znalezc?

Piotr_KR

Użytkownik

A nie myslales o budowie wiatraka poziomego? One nie wymagaja zadnych pozwoleń, a taka firme o jaka pytasz znajdziesz w internecie. eko-l.pl/ tu masz link do ludzi z Gdańska, ja korzystałem u nich ze sprawozdań.

SennyNick

Użytkownik

O wiatraku poziomym troche slyszalem, ale sa podobno bardzo drogie i gneruja halas. Prawda to?

Piotr_KR

Użytkownik

Jeszcze teraz tak, ale wiesz jak technika idzie do przodu i za jakis czas zapewne to sie zmieni :) Ale mając taki ominiesz w zasadzie trudności z urzędami. Nie wiem jak wiatraki, ale na produkcję energii elektrycznej to trzeba chyba mieć pozwolenie zintegrowane.

SennyNick

Użytkownik

Ok, to wszystko jasne. Dzięki za pomoc i za zaangażowanie w temat, pójdę za waszą radą i popytam w odpowiednich miejscach miło jest pogadac z fajnymi ludzmi i jeszcze czegoś się dowiedzieć.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015