Prezent dla młodej pary, potrzebne inspiracje

kingdom

Użytkownik

Witam forumowicze. Mój najlepszy przyjaciel poprosił mnie o świadkowanie na jego weselu w związku z czym chciałbym zrobić mu i jego wybrance elegancki prezent. Co doradzacie?

Decyzja

Użytkownik

Cześć! Mój mąż 4 miesiące temu też był świadkiem u swojego przyjaciela i miał podobny dylemat. Wpadł na fajny pomysł i kupił Panu Młodemu zegarek męski Adriatica a Pani młodej damski odpowiednik z tej samej linii. Według mnie taki zegarek jak tutaj jademi.pl/38-meskie to prezent super. Młodzi też byli zadowoleni.

Prostota

Użytkownik

Rzeczywiście fajny pomysł. Zegarki w ogóle są bardo użytecznymi a zarazem ładnymi prezentami.

kingdom

Użytkownik

Dzięki za podrzucenie rozwiązania. Z tego co patrzyłem nie będę miał problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu dla przyjaciela bo mamy podobny gust, ale jeśli ktoś powiedziałby gdzie znajdę sklep z damskimi zegarkami Adriatica to będę wdzięczny bo widziałem tylko kilka modeli na jademi.pl/37-damskie, a chciałbym mieć szerszy pogląd.

Pepeto

Użytkownik

Poszukaj sobie w internecie sklepu, który ma w ofercie takie zegarki i po klopocie. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015