Jak wspomóc tatę w poruszaniu się po domu?

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Chciałabym kupić sprzęt przydatny osobom niepełnosprawnym, mój tato się własnie do nas przenosi, bo sam już sobie na wózku za bardzo nie radzi w swoim mieszkanu. Dom został przystosowany tylko trzeba dokuić parę rzeczy. Czy ktoś zna stronę maza-med.pl/ i mógłby poradzić, czy warto ten sprzęt kupować?

Prostota

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 20

Rozumiem twoje rozterki, bo jednak sprzęt rehabilitacyjny nie kosztuje kilku złotych, jednak w tym przypadku zdecydowanie warto. Jest przede wszystkim bezpiecznie, a to chyba najważniejsze. No w i porównaniu do innych, cena nie jest wygórowana a jakość najlepsza. My kupowaliśmy to: maza-med.pl/category/likwidacja-barier/podnosniki-sufitowe/ bo naszemu synowi najlepiej było z niego korzystać.

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

No właśnie, koszty nie grają raczej roli jeśli chodzi o zdrowie ale dobrze wiedzieć, że jest to opcja finansowo lepsza na rynku. Nas interesują te: maza-med.pl/category/likwidacja-barier/podnosniki-transportowe/ bo tato chce być w miarę aktywny a nas jednak troche nie ma w domu, wiadomo, że trzeba pracować, a nasze dzieci są za małe żeby podnieść dziadka i go przenieść np na wózek.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015