Trampolina dla siostrzeńca?

Sasiadujaca

Użytkownik

Cześć. Zauważyłam że ostatnio bardzo modne stały się trampoliny i gdzie sie nie spojrzy tam przy domach maja ludzie takie zabawki. Pomyslalam ze zrobie prezent mojemu siostrzencowi i sprezentuje mu cos takiego. Co o tym myslicie?

morbidangel

Użytkownik

No wiesz trampolina to nie wóz strażacki i musialabys najpierw pogadac z jego rodzicami. Gdzies trzeba to rozmiescic, potem przechowywac podczas zimy. Dzieciak na pewno by sie ucieszył bo jaki chlopak nie lubi skakania.

Sasiadujaca

Użytkownik

No właśnie rodzice chyba nie mieliby nic przeciwko bo miejsca na przechowywanie i rozstawienie jest pod dostatkiem. Sęk w tym że aż za bardzo dbają o bezpieczenstwo i wszystko musi byc zawsze dopiete na ostatni guzik. Obawiam sie ze to moze zdyskwalifikowac moj pomysl.

Herminka

Użytkownik

Niekoniecznie, musisz po prostu do trampoliny dokupić dwa podstawowe elementy ktore zwekszaja bezpiecznestwo czyli zabezpieczającą siatkę do trampoliny, która nie pozwoli dziecku wypaść nawet podczas najwyzszych skoków i osłonę na sprężyny żeby noga chlopca nie wpadla miedzy stelaz a trampoline. Nie ma sily zeby uznac tak zabepzieczona skocznie za niebezpieczna. Pozdrawiam

Sasiadujaca

Użytkownik

Mogłabyś mi pomóc znaleźć osłonę na sprężyny do trampoliny o średnicy 305 cm? Będę wdzięczna bo słabo się orientuję w tych wymiarach itd. Nie chciałabym kupic po prostu czegoś co nie bedzie pasowac.

Herminka

Użytkownik

Nie ma sprawy. Polecam sklep beamar bo mają dobre ceny, szeroki asortyment i działają od bardzo dawna tylko na rynku trampolin więc można im zaufać: beamar-trampolina.pl. Osłona na sprężyny do trampoliny 305 cm, czyli w przedziale 300-310 możesz brać i będzie pasować, to wszystko :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015