Listwy i pasy zębate

Herminka

Użytkownik

Hej! Pilnie potrzebuje wysokiej klasy list i pasów zębatych. Potrzebuje Waszej pomocy, bo sama nie mogę sobie z tym zadaniem poradzić. Przejrzałam już sporo ofert, ale wszystko co znalazłam to produkty niskiej jakości lub w nieatrakcyjnych dla mnie cenach.

kingdom

Użytkownik

Ja ostatnio kupiłem świetny pas zębaty w sieci. Nie był mi potrzebny do przemysłowego użytku, dlatego nie sugerowałem się tak bardzo jego ceną. Nie myślałaś, żeby poszukać potrzebnych Ci elementów w sklepach internetowych? Wiele hurtowni czy dystrybutorów oferuje też wysyłki, dlatego warto to wziąć pod uwagę.

Herminka

Użytkownik

Niby szukałam modułowej listy zębatej w sklepach online, ale ze względu na większe zapotrzebowanie na tego typu elementy cena jest dla mnie kluczowym czynnikiem. Oczywiście zależy mi też na jakości, dlatego trudno znaleźć podmiot, który godzi cenę z jakością :( Licze jednak na to, że na forum znajdzie się ktoś, kto ma troche większe rozeznanie rynku i zna ciekawe podmioty oferujące takie elementy.

kingdom

Użytkownik

Tak właśnie przypuszczałem. Jednostkowy zakup to zupełnie inna kwestia.

SennyNick

Użytkownik

Jeśli sklepy internetowe odpadają, to proponuje kontaktować się bezpośrednio z firmami, ktore produkują akcesoria CNC lub zajmują się ich dystrybucją. Często prowadzą one sprzedaż wysylkową, jednak rzadko kiedy publikuję ceny na swoich stronach. Trzeba bęzie wysłać kilka zapytań :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015