Profesjonalne opony do ciężarówek – czy są drogie?

Gromki

Użytkownik

Zastanawiam się nad kupieniem swojej ciężarówki i otworzeniem firmy, bo jak na razie pracuję od lat u prywiaciarzy i mam trochę dość…Sama cieżarówka to jedno, ale martwi mnie jej utrzymanie później. Ponoć opony trzeba często wymieniać. Wiecie czy opony przemysłowe to są drogie?

Pepeto

Użytkownik

hehe, co za pytanie, pewnie że są drogie, zobacz jaki to potężny kawał gumy jest :P Przede wszystkim musisz kupować oponki dobrych producentów, wtedy wcle nie będziesz ich często wymieniał i wbrew pozorom zaoszczędzisz dużo kasy.

Gromki

Użytkownik

Tak, już sobie właśnie znalazłem, przeglądałem te oponki sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Pirelli i widziałem ceny takich przemysłowych. Kurczę, sam nie wiem czy ładowac się w otwieranie własne firmy czy jednak jeszcze trochę poczekać.

Konfucjusz

Użytkownik

kolego, opony to jedno, felgi stalowe też przecież trzeba kupować, do tego przeglądy, różne płyny, regularne mycie samochodu. No musisz mieć świadomość tego, że pojazd nie będzie wiecznie sprawny. Choć oczywiście od takich zakupów odliczasz sobie vat, bo to niejako na firmę, tak? Szczerze ci powiem, że nigdy nie ma dobrego momentu na otwarcie firmy, kżdy się tego trochę boi.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015