Znacie dobry serwis porównujący konta bankowe?

Piotr_KR

Użytkownik

Witajcie wszyscy! Więc szukam jakiejś dobrej porównywarki, w której będę mógł zobaczyć jakieś zestawienie ofert bankowych. Noszę się z przeniesieniem swojego konta, bo obecne koszta posiadania kont a wmoim banku to jakiś cyrk. Ktoś może coś polecić?

DawidVin

Użytkownik

Ja na Twoim miejscu wszedłbm na stronę darmowekontabankowe24.pl/ranking-kont-bankowych/najlepsze-darmowe-konta-osobiste.html . Przede wszystkim masz tam dobrze rozpisane, jakie korzyści ze sobą niosą darmowe konta internetowe. Ja osobiście też korzystałem z tej strony decydując się na bank i się nie zawiodłem ;)

Piotr_KR

Użytkownik

Okej, ale widzę, że nie wszystkie banki są też tutaj uwzględnione.

Looola

Użytkownik

Hej! Wiesz, wydaje mi się, że nie muszą Ci pokazyać pełnego wyboru. Jak wynika z tej strony darmowekontabankowe24.pl/porownywarka-kont-bankowych/konta-osobiste.html kierowali się przede wszystkim tym, że są to największe banki, a wiec też teoretycznie te, które mogą swojemu klientowi zaoferować najwięcej.

Piotr_KR

Użytkownik

W sumie jest w tym jakaś logika :)

Looola

Użytkownik

No oczywiście, że jest :) sama mam w dwóch z tych banków konta, fakt, że dopiero dotarłam na tę stronę przy zakładaniu drugiego konta, ale tak czy inaczej pomogło mi to rozwiązać mój ówczesny dylemta :)

Piotr_KR

Użytkownik

Fakt, że mi też się zasadniczo ta strona podoba, bo jest przynajmniej krótko, a najważniejsze rzeczy opisane. Dzięki Wam obojgu za pomoc ;)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015