Co musi się znaleźć w prawdziwym domowym spa?

Decyzja

Użytkownik

Hejka, niedawno rozwiodłam się z eksem i postanowiłam zrobic dla siebie te wszystkie rzeczy, które odkładałam latami na pózniej. W tym: własne domowe spa. Co się w nim powinno znaleźć? Bez czego wy nie możecie sobie wyobrazic pielęgnacji?

Prostota

Użytkownik

Ja to zdecydowanie płatki różane do kapieli. Sorry, ale raz w tygondiu się wyłączam i robię co chcę w wannie z gorącą wodą i pływającymi płatkami. I niech świat się wali, mam to gdzieś hahaha

Looola

Użytkownik

Ja sobie nie mogę wyobrażić łazienki i ogólie pielęgnacji od kosmetyków z kolagenem. Moja ulbiona, w której jest kolagen Graphite fantastycznie odżywia mi skórę i przywraca jej jędrność.

Decyzja

Użytkownik

Interesujące, a coś jeszcze do tego dodajesz czy tylko te kosmmetyki?

Looola

Użytkownik

Generalnie suplementuję, kupuję w tym samym Kolagenowym Sklepie preparat Colvita 60 kapsułek, bo u mie skóra bardzo traci sprężystość, widocznie jej kolagenu brakuje. Po tym, jest zupełnieinaczej, dużo lepiej.

Prostota

Użytkownik

Mój brat stosował coś co zawierało kolagen naturalny i mówił, że kompletnie inaczej się czuł, faktycznie działa, bo sama widziałam kondycję jego skóry podczas wakacji. Także mogę potwierdzić.

Decyzja

Użytkownik

Dzieki za info!
ODPOWIEDZ
Copyright 2015