Kiedy boli odbyt, brzuch i z kałem wydostaje się krew..

DawidVin

Użytkownik

Wstydzę się pisać, ale muszę. Cierpię na ból brzucha niemal takie jak w przypadku skrętu kiszek. Przy posiedzeniu na toalecie oddają dziwny kał z domieszką krwi albo śluzu. Zupełnie nie wiem co mi jest. Objawy te mam od jakiegoś czasu. Boli mnie tyłek… Nie wiem, z początku myślałem że się czymś zatrułem, ale trzeci tydzień raczej takie zatrucie nie trwa. Co powinienem zrobić?

Looola

Użytkownik

Witaj, powinieneś wybrać się do specjalisty!

Konfucjusz

Użytkownik

Hej, potwierdzam udaj się do lekarza pierwszego kontaktu niech on zadecyduje co dalej z tobą robić. Nie mam pomysłu co by to mogło być, może masz jakąś nadwrażliwość jelita czy coś takiego, albo jakieś zmiany w jelitach ropnie i pękają przy wysiłku.

Decyzja

Użytkownik

Witam. Chyba cię rozumiem, u mnie powodem nieprzyjemnych dolegliwości była przetoka odbytu leczenie pomogło pozbyć się tych dolegliwości, ale konieczna była wizyta u prywatnego specjalisty. Trochę zapłaciłam, ale nie żałuję. Byłam też u lekarza domowego na początku, zalecił mi węgiel na rozwolnienie…

Pepeto

Użytkownik

Dzień dobry. Jak na moje to co opisujesz pasuje do takiej dośc typowej choroby, ale z tego co się orientuję dotyka ona raczej kobiet. Tutaj masz informacje na jej temat proctogin.pl/pl/porady/choroba-lesniewskiego-crohna-leczenie/ . Może to akurat ciebie męczy. Zgłoś się do proktologa ze swoimi podejrzeniami.

Herminka

Użytkownik

Witaj, na moje to też może być choroba Leśniewskiego-crohna. Nie wiem jak inni ale ja bym poleciła wziąć pod uwagę jakieś specjalistyczne leczenie.

morbidangel

Użytkownik

Może masz jakąś przepuklinę, temu ci krew leci. Nie ma co panikować.

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Witajcie, nawet jeśli to ta choroba to pamiętajcie, że ona nawraca! Trzeba ją leczyć, żeby nie było jakiś groźniejszych powikłań. Polecam klinikę proctogin.pl. Tam ci pomogą od wstępnych badań diagnostycznych, po końcowe leczenie, by nie wracały objawy. Myślę, że jakieś leki tez ci przepiszą i koniecznie dieta. Z takimi dolegliwościami dieta jest w sumie niezbędna. Pozdrawiam, szybkiego powrotu do zdrowia kolego!
ODPOWIEDZ
Copyright 2015