Czym dokładnie jest agroturystyka

Decyzja

Użytkownik

Siemka, chłopak z którym się spotykam proponuje mi wyjazd na jakies gospodarstwo agroturystyczne na Wielkopolskiej wsi. Bardzo mi się podoba i z chęcią bym pojechała ale chciałabym wiedzieć na czym taki wyjazd w ogóle będzie polegał. Chciałabym spędzić z nim trochę czasu sam na sam, pospacerować, porozmawiać itd, ale nie wiem czy będzie na to czas w tym miejscu. Ktoś mógłby mi tak mniej wiecej opisac co na takich wyjadach się robi?

morbidangel

Użytkownik

Masz trochę mylne pojęcie o agroturystyce, która nie jest wiejskim obozem przetrwania z pracami w polu, dojeniem krów i ubijaniem masła. Takie wyjazdy polegają własnie na tym o czym piszesz, czyli na spacerach, cieszeniu się ciszą i spokojem, spędzaniem czasu w gronie najbliższych pośród przyrody. Jeśli na tym Ci zależy to pozostaje tylko się zgodzić i nie łamać chłopakowi serca :)

Decyzja

Użytkownik

Skoro tak to będę zachwycona, już od dłuższego czasu chciałam z nim spokojnie pogadać i dowiedzieć się jakie są jego zamiary. Dziś z nim rozmawiałam i wysłał mi link do miejsca gdzie pojedziemy, brzezina-agroturystyka.pl/oferta/ co o tym miejscu sądzicie, czy ktoś może już tam był i mógłby zdać relację? Osobiście bardzo mi się spodobało i mam nadzieję że wyjazd wypali.

Prostota

Użytkownik

Byłam tam z mężem w zeszłym roku i mogę powiedzieć tylko dobre słowa. Miejsce jak najbardziej warte uwagi i godne polecenia, jeśli chodzi o wakacje wśród wielkopolskich jezior lepszego miejsca nie znajdziesz. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015