Czy wiata dla samochodu jest dobrym pomysłem?

Piotr_KR

Użytkownik

Witajcie! zastanawiałem się nad zadaszeniem dla swojego samochodu. Ostatnio trafiłem na ofertę jednej firmy, która produkuje wiaty garażowe z drewna. Mam jednak co do tego rozwiązania pewne wątpliwości. Mianowicie, czy to jest trwałe i jak to wygląda ochrona samochodu z góry jak i po bokach?

DawidVin

Użytkownik

Siema, sluchaj, no z drewnem bywa różnie, wszystko zależy od tego, jakie to jest drewno, jak zostalo zakonserwowane etc. Wiadomo… będziesz też musiał samemu o nie dbać, co jakiś czas maznąć jakąś lakierobejcą, czy czymś takim. Ale jak drewno jest dobre, to sporo wytrzyma.

treyemannuel

Użytkownik

Cześć! Ja mam taką wiatę na samochód i powiem Ci szczerze stary, że jestem bardzo z niej zadowolony. Oczywiście za dach robi płyta trapezowa lub falista PVC, więc masz pewność, że będzie on zupełnie szczelny :), co do boków, to zawsze można postawić ściankę drewnianą, którą też można zamówić u nie jednego wykonawcy. Ja w każdym razie jestem zadowolony z tego zakupu w 100 procentach.

Piotr_KR

Użytkownik

A co z kornikami, czy jakimiś innymi szkodnikami? Drewno nie próchnieje?

treyemannuel

Użytkownik

Nie zauważyłem podobnego problemu. Z drewnem nie ma najmniejszego problemu. Jest dobrze zakonserwowane, bodaj metodą ciśnieniową, więc jest to zdecydowanie solidny kawał drewna :)

Piotr_KR

Użytkownik

Skoro tak, to rzeczywiście może odezwę się tam do tej firmy :) Dzięki za rozmowę chłopaki!

treyemannuel

Użytkownik

Nie ma problemu :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015