#2016-04-29 05:32:30 

morbidangel

Użytkownik

Witam. Szukam dobrej agencji hostess, która obsłuży kilka imprez tematycznych na terenie łodzi i okolic. Czy ktoś na tym forum może udzielić mi profesjonalnej pomocy i coś doradzić? Byłbym bardzo wdzięczny.
#2016-04-29 07:04:54 

treyemannuel

Użytkownik

Ojj kolego.. a nie jest najlepiej wpisać w przeglądarkę: agencja hostess Łódź i znaleźć coś szybko i sprawnie? Rozumiem jakbyś chciał zaczerpnąć opinii o konkretnej agencji itp. ale żeby ktoś za Ciebie zrobił całe poszukiwania? To już jest nic innego jak lenistwo i aż poświecę trochę czasu żeby to napisać i może da cośCi to domyślenia.
#2016-04-29 09:35:04 

morbidangel

Użytkownik

Nie rozumiem, jakie to jest wyręczanie się innymi? Proszę o profesjonale opinię i poradę to wszystko. Mogę wkleić kilka różnych linków itp. ale nie chciałem, żeby ktoś się wcześniej sugerował i po prostu coś mi doradził od siebie. TO wszystko, nie wiem po co ten dziwny atak w moim kierunku.
#2016-04-29 11:24:43 

DawidVin

Użytkownik

Nie przejmuj się, na forach się różni ludzie przewijają i część z nich wydaje mi się, to wręcz czeka żeby ktoś coś napisał i potem od razu się do tego doczepiają. Ale mniejsza z tym. Proszę: hostamo.pl/o-nas/kim-jestesmy/ pod tym linkiem znajdziesz bardzo profesjonalną firmę z hostessami, a dokładniej jej opis, co robią, czym się zajmują itp. Mogę gorąco polecić, bo naprawdę profesjonalna i rzetelna firma w każdym aspekcie. Od wyboru pracowników po oferowane usługi. Sprawdzeni i wiele renomowanych firm korzystało z ich usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015