Jak dbać o marmur?

morbidangel

Użytkownik

Cześć, sprawa wygląda następująco. Mamy w domu marmurowe schody i zauważyłem na nich jakieś plamki, które nie chcą zejść.Skoro już nie da się ich wyczyścić, to czy jest jakiś sposób, by się wystrzec na przyszłość zanieczyszcenia kamienia?

treyemannuel

Użytkownik

Siema. Przede wszystkim zainwestuj w impregnat do marmuru. Jak nim co jakiś (zazwyczaj dłuższy czas) maźniesz schody, to nie tylko uchronisz go przed plamami, ale też i przed niektórymi uszkodzeniami.

morbidangel

Użytkownik

Okej, a gdzie mogę kupić taki impregnat?

treyemannuel

Użytkownik

Wejdź sobie na stronę sklepu sklep-kamieniarski24.pl/. Są oni profesjonalistami w zakresie kamieniarstwa i oferują naprawdę dobry sprzęt, jak i chemię do kamieni. Sam tam robię zakupy regularnie, choć w kamieniarstwie siedzę raczej jako budowniczy miejsca wiecznego spoczynku ;)

morbidangel

Użytkownik

Rozumiem. A to jeszcze tak ostatnie pytanie na zaś, gdyby mi się pojwiło jakieś pęknięcie na tych schodach, to jak to mogę zalatać?

treyemannuel

Użytkownik

Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią specjalną szpachlę poliestrową, którą będziesz mógł trwale skleić pęknięcie, a dobierając kolorystycznie nawet nikt się nie zorientuje, że tam mogło być cokolwiek zniszczonego.

morbidangel

Użytkownik

Super, zapamiętam ;) Dzięki za dyskusję

treyemannuel

Użytkownik

Nie ma sprawy :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015