Nowy zbiornik na szambo

Konfucjusz

Użytkownik

Witam wszystkich. Buduje sie teraz w okolicach Rybnika i potrzebne mi jest tam szambo. Niestety, system kanalizacyjny nie został tam jeszcze poprowadzony, ale taki urok ładnych, odosobnionych miejsc. Będę wdzieczny za polecenie jakiś fachowców któzry to tanio i dobrze zrobią tak żeby mieć spokój na długie lata. Pozdrawiam serdecznie.

kingdom

Użytkownik

Tak jest, lata lecą, czasy się zmieniają a cały czas potrzebne są w niektórych miejscach szamba betonowe System Plus Rybnik jak widać należy do takich miejsc. Powiem Ci tak, jest taka firma system plus oni robią wyjątkowo trwałe zbiorniki z dobrego betonu. ścianki są odpowiedno grube, do tego jest w 100% potwierdzona szczelność. szwagier korzystał z ich usług, jest wyjątowo zadowolony. bo on toraczej maruda

Piotr_KR

Użytkownik

No to jak szwagier poleca to nic ino brać :DD A tak serio to ciekawa sprawa... Ja myślałem, że teraz wszędzie jest kanalizaz poprowadzona nawet na wioskach. No chyba że kolega stawia dom już na jakichś peryferiach zupełnie. No nic powodzoenia

DawidVin

Użytkownik

Dobre zbiorniki nadal są w cenie. Zwracaj uwagę przy zakupie na to, że by to był model odlany w całości, w jednym kawałku, wtedy będziesz miał pewność, że nic tam się nie przepuści, ani kropla wilgoci. Wiem co mówie
ODPOWIEDZ
Copyright 2015