Branie sprzętu komputerowego w leasing

Piotr_KR

Użytkownik

Witam wszystkich. Planuję kupić do swojej firmy laptopy ThinkPad Yoga 12 i jako, że kosztują one niemałe pieniądze, a ja ich potrzebuję dużo dla pracowników, to zastanawiam się nad ofertą leasingu. Do tej pory kojarzyło mi się to głównie z samochodami, ale znalazłem, że można też właśnie komputery tak finansować. Jakie macie doświadczenia, warto?

DawidVin

Użytkownik

Często można znaleźć dzisiaj oferty naprawdę atrakcyjnego leasingu IT, więc naprawdę może to być dobra alternatywa. Mój ojciec z takiej opcji korzysta i co jakiś czas może zupełnie wymienić sprzęt komputerowy na nowy, a to mega pomaga przy rozwinaniu firmy.

krasodebska

Użytkownik

Jak masz gotówkę na te kompy to chyba niewarto, ale jeśli musiałbyś korzystać z kredytu na zakup to faktycznie, leasing jest duuużo lepszym rozwiązaniem, popieram.

Piotr_KR

Użytkownik

hehe, teraz jeszcze mi się spodobały te kompytery ThinkPad T450, żebym to ja się chociaż trochę znał to łatwiej byłoby mi coś wybrać. Znacie jakieś sklepy gdzie można skorzystać z porad technicznych jakichś kompetentnych ludzi?

Qter

Użytkownik

generalnie ja tutaj kupowałem swój sprzęt mct-sklep.pl/thinkpad-yoga-14-c4571.html , mają sporo ciekawych form finansowania, a do tego właśnie pro wsparcie techniczne. Jak nie znasz się na sprzęcie to dobrze skorzystać z takiej firmy bo po co przepłacać za sprzęt, którego możliwości byś niue wykorzystał.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015