Branie sprzętu komputerowego w leasing

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Witam wszystkich. Planuję kupić do swojej firmy laptopy ThinkPad Yoga 12 i jako, że kosztują one niemałe pieniądze, a ja ich potrzebuję dużo dla pracowników, to zastanawiam się nad ofertą leasingu. Do tej pory kojarzyło mi się to głównie z samochodami, ale znalazłem, że można też właśnie komputery tak finansować. Jakie macie doświadczenia, warto?

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Często można znaleźć dzisiaj oferty naprawdę atrakcyjnego leasingu IT, więc naprawdę może to być dobra alternatywa. Mój ojciec z takiej opcji korzysta i co jakiś czas może zupełnie wymienić sprzęt komputerowy na nowy, a to mega pomaga przy rozwinaniu firmy.

krasodebska

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Gliwice

Wiek: 36

Jak masz gotówkę na te kompy to chyba niewarto, ale jeśli musiałbyś korzystać z kredytu na zakup to faktycznie, leasing jest duuużo lepszym rozwiązaniem, popieram.

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

hehe, teraz jeszcze mi się spodobały te kompytery ThinkPad T450, żebym to ja się chociaż trochę znał to łatwiej byłoby mi coś wybrać. Znacie jakieś sklepy gdzie można skorzystać z porad technicznych jakichś kompetentnych ludzi?

Qter

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Hel

Wiek: 25

generalnie ja tutaj kupowałem swój sprzęt mct-sklep.pl/thinkpad-yoga-14-c4571.html , mają sporo ciekawych form finansowania, a do tego właśnie pro wsparcie techniczne. Jak nie znasz się na sprzęcie to dobrze skorzystać z takiej firmy bo po co przepłacać za sprzęt, którego możliwości byś niue wykorzystał.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015