Co kupić dziewczynie na prezent?

Piotr_KR

Użytkownik

Witam, moja dziewczyna niedługo ma urodziny. Nie mam pojecia co mugłbym jej kupić. Czy na forum jest jakaś pani i mogłaby zdradzić sekret, z czego najbardziej cieszą się kobiety? Zależy mi na tym związku, dlatego chciałbym jej kupić coś co trafi w jej gusta. Strasznie się tym stresuje. Może nie potrzebnie, ale tak jest jak to dotyczy waznej osoby.

krasodebska

Użytkownik

Wszystko zależy od tego jakim funduszem dysponujesz. Kobiety uwielbiają biżuterie, ale ona jest dosyć droga. Poza tym myślę, że to nie jest najlepszy prezent na początku znajomości. Przydaloby się coś mniej zobowiązującego.

Looola

Użytkownik

A może coś z ciuchuw. To już nie jest tak duży wydatek, a zawsze się pszyda dodatkowa para spodni albo nowa sukienka.

Piotr_KR

Użytkownik

Z biżuterią to rzeczywiście bym nie chciał szalec. Oczywiście bardzo mi zależy, ale nie chcę tego bezpośredni pokazywac.

Konfucjusz

Użytkownik

Nie kupuj biżuterii, to wygląda tak jakbyś chciał ją kupić. Porządnej dziewczynie zrobi się niezręcznie, a byle jaka dziewczyna nie jest warta takich prezentów.

Looola

Użytkownik

Ja moge polecić spodnie damskie z tej strony reyoung.pl/15-spodnie-damskie . Są teraz bardzo modne. Jeśli jeszcze ich nie ma, to na pewno chciałaby miec. Tylko mósisz się dowiedzieć jaki ma rozmiar. Zapytaj może jej siostre lub mame. Zawsze też morzesz z nią pogadać. Jak powiesz, że chcesz kupić jej coś z czego się ucieszy, dlatego pytasz to na pewni nie będzie zawiedziona. Dziewczyny doceniaja takie gesty.

DawidVin

Użytkownik

Tak, to prawda, dziewczyny lubią dostawać ciuchy. Chyba nie znaja pojęcia za dużo. Ja bym kupił spodnie.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015