Co lepsze? Operacja czy tabletki?

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Hej Wszystkim! Mam do Was pytanie. Chyba jak większość facetów cały czas wydaje mi się, że mój penis jest trochę przymały. Patrzyłem po necie, jakie są sposoby na powiększenie jego rozmiarów. Jak nie wierze w jakieś tam masaże, ćwiczenia, rozciągania itp., to jestem prędzej chętny pójść się zoperować, albo wziąć jakieś tabletki. Jak uważacie? Co lepsze?

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Według mnie operacja w tak wrażliwym miejscu jest zbyt niebezpieczna, a tak to masz możliwość kupienia świetnych i skutecznych tabletek PenimaX, które wydatnie przedłużą i pogrubią Twojego kumpla ;)

kingdom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 30

Myślę, że lepszą opcją są te z dobrymi opiniami tabletki MegaSize. Ja sam z nich korzystałem i powiem Wam panowie, że efekty są naprawde dobre. Penis urósł aż miło, że nie powiem o tym, jak wygląda teraz w erekcji. Normalnie jak pal ;) A operacja, to się tego wystrzegaj, bo coś źle Ci natną i stracisz w ogóle czucie w nim!

TeresaCieszyn

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Cieszyn

Wiek: 42

Ja swojemu chłopakowi kiedyś kupiłam tabletki Penis XL, jak na początku się na mnie obraził, tak później był mi bardzo wdzięczny, bo zanotował 6 centymetrowy przyrost przy naszym małym przyjacielu ;) Wszystko zależy od tego, na jkai środek się kolego zdecydujesz ;)

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

uf… teraz co wybrać. Muszę je sobie jakoś porównać. W każdym razie dzięki Wam za rozwianie wątpliwości. Nie pomyślałem, że operacja mogłaby się nie udać, bo ufam lekarzom. Ale jak tak mówicie, że tabletki, to rzeczywiście lepiej je wziąć. Dzieki za odpowiedzi ;) Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
Copyright 2015