Gdzie znajdę dobry samochód do wypożyczenia.

Piotr_KR

Użytkownik

Witam! Tak jak w temacie, mam pytanie do Was, gdzie mogę dostać jakiś dobry samochód do wyporzyczenia. Mój obecny teraz trafił na warsztat i mechanik mi powiedział, że musi ściągnąć części z Japonii (sic!), a to zajmie nawet i do miesiąca… nie wiem, czy w takim razie w kuźni ktoś tę część wykuwa, czy jak?

SennyNick

Użytkownik

Niestrty, z niektórymi częściami tak jest, jak coś padnie, to najpierw gościu musi znaleźć najlepiej właśnie u producenta jakąś część. Później sąjeszcze formalności. Tylko pewnie za to zabulisz i wyjdziesz jak Zabłocki na mydle… nie lepiej nowy samochód? ;P

Piotr_KR

Użytkownik

Mechanik jest dobry i już długo z nim współpracuję. Wiem, że trochę wyłożę, ale sam samochód też stary nie jest i byłoby mi go żal… wolę więc żeby postał w tej stajni i go „okuli”, a na ten czas wziąć zastępczego rumaka ;)

SennyNick

Użytkownik

Boniu jaka poezja ;D Dobra, słuchaj, jeśli chcesz naprawdę fajny samochód wynająć, to sobie zajrzyj na tę stronę akm.pl/. Raz, że nazwa wdzięczna (pozdro dla kumatych ;)), dwa, że sama firma naprawdę dobra. Sam wypożyczałem u nich kilka razy samochód i był naprawdę w porządku, zadnych problemów nie było.

Piotr_KR

Użytkownik

No jeśli tak, to rzeczywiście może i warto do nich się zgłosić. Dzięki za radę ;)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015