Która firma modelarska ulubiona

DawidVin

Użytkownik

Mam do was pytanko z ciekawości: która firma modelarska jest waszą ulubioną? Ludzie z zewnątrz pewnie o tym nie wiedzą, ele my, modelarze, wiemy, że jest ich sporo i mamy w czym wybierać. W związak z tym pytam was, jakie są wasze ulubiuone marki, bo przecież możę być tak, że od lat kleję wszystko tej samej, a może jest jeszcze inna lepsza albo równie dobra, której nie znam i z jej produktów nie korzystam :) daltego zachęcam do wymiany doświadczeń :)

Piotr_KR

Użytkownik

ja nie wiem czemu ale odkąd tylko zacząłem kleić to kleiłem Humbrol i tak już zostało. jestem z wykonania elementów zadowolony/ zawsze wszystkie części dobrze się ze sobą schodzą. nie probowałem innych, ale tutaj nie mam na co narzekasz? a ty też kleisz modele tej firmy czy jakieś inne???

Konfucjusz

Użytkownik

ja się tak od lat podobnie przyzwyczaiłem do modeli firmy Tamiya. najchętniej robie pojazdy pancerne, wszelkie wozy, czołgi (mają one oczywiście swoje specjalistyczne nazwy ael w to się nie bede tu wdawał ). pilnik i papier ścierny w łape i jechane :) uwielbiam to

Sasiadujaca

Użytkownik

z kolei mój maż od zawsze klei modele plastikowe marki Airfix , kupujemy mu je z całą rodziną zawsze na urodziny, na gwiazdkę i tak dalej. jemu to niczego więcej nie potrzeba, tylko te modele. niczym innym się nie interesuje, ani technologią, gadżetami, niczym, tylko modele :D ale trzeba przyznać że jest w tym specem i bardzo ma wprawne ręce dzięki temu robi to szybk

Gromki

Użytkownik

to współczuje tobie takeigo męża który sie rodzinom nie zajmuje tylko jakimiś tam samolocikami z papieru

kingdom

Użytkownik

jakiego papieru kolego dobre modele są przeważnie z plastiku! szanuj ty najbardziej szlatachetne hobby świata! wuiesz ile to trzeba mieć cierpliwości i jakie sprawne paluszki żeby taki samolot nazistowski skleić??? ja sklejam głównie humbrole podobnie jak kolega, ale też italeri bardzo lubie. generalnie nie mam ulubionej marki, kupuje to co mi się aktualnie podoba. a kupuję czesto i dużo ;) bo mnie stać heheh ;)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015