Kosmetyki dla młodych mam

Decyzja

Użytkownik

Witam, szukam dobrych kosmetyków dla młodych mam. Po ciąży potrzebuję odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry. mało tego pojawiły mi się przebarwienia na twarzy będące efektem działania promieni słonecznych i nie wiem jak je zlikwidować. Czy możecie polecić mi jakieś produkty?

Prostota

Użytkownik

Jeśli chodzi o przebarwienia – lekarz polecił mi stosowanie kremu svr który nie tylko usuwa przebarwienia, ale zapobiega też powstawaniu nowych. Od momentu kiedy zaczęłam go stosować nie pojawiają mi się żadne przebarwienia posłoneczne na skórze. Jeśli chodzi o pozostałe kosmetyki musiałabyś powiedzieć coś więcej jaka jest twoja skóra?

Decyzja

Użytkownik

Mocno przesuszona. Przed ciążą nie miałam tego problemu, a teraz nie mogę sobie z nia poradzić :-(

Prostota

Użytkownik

Jeśli Twoja skóra jest tylko przesuszona polecam regularne stosowanie kremów physiogel, które dedykowane są głównie alergikom, ale idealnie natłuszczają przesuszoną skórę. Stosując je nie masz wrażenia po 15 minutach że Twoja skóra znowu jest sucha. Jeśli jednak pojawiaja się na skórze zaczerwienienia, popękane naczynka – lepiej wybrać produkty auridermy które redukują zaczerwienienie i uszczelniają naczynia krwionośne.

Looola

Użytkownik

Żeby szybciej siniaki się wchłonęły auriderma również jest dobra. :-)

Decyzja

Użytkownik

haha… szybka likwidacja skutków małżeńskiej kłótni – zapamiętam! A poważnie to bardzo dziękuję za te informacje. Mam jeszcze pytanie zupełnie innej natury. Moje dziecko po karmieniu często ulewa. Co mogę zrobić? Jak mu pomóc?

Herminka

Użytkownik

Najlepiej taki przypadek skonsultować z lekarzem, ale mój syn miał podobnie i nam zalecono zagęszczacz bebilona. Więcej o tym produkcie znajdziesz na stronie bez-recepty24.pl/bebilon-nutriton-substancja-zageszczajaca-135g.html – w naszym przypadku zadziałał w stu procentach i przede wszystkim błyskawicznie.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015