Którą firmę od sprzedaży wózków widłowych byście polecili?

Qter

Użytkownik

Chodzi mi o specjalistyczne wózki widłowe, najlepiej takie co wytrzymują obciążenie powyżej 5 ton. Interesuje mnie markowy sprzęt, z atestami, gwarancjami itd. Znacie jakiś salon albo sklep? Najlepiej na śląsku, ale ewentualnie może być gdzieś dalej.

Decyzja

Użytkownik

Wpisz sobie po prostu w wyszukiwarkę jakiś konkretny model wózka czy tam markę, skoro masz takie wymagania i ci wyskoczy gdzie go możesz kupić... może u prodencenta?

Prostota

Użytkownik

Z tego co kojarze koło Częstochowy, w Rędzinach jest jedna taka dobra firma, która prowadzi sprzedaż i naprawę widłowych. Sklep mają z tego co pamiętam na Fabrycznej, ale nie pamiętam dokładnie, spytam w pracy i jak coś podpowiem

Gromki

Użytkownik

Pewnie pani wyżej chodziło o Halplast, bo oni mają taką najlepszą renomę w mieście. Ja tam kupiłem sobie tanio dwa używane wózki widłowe oryginalne od Toyoty i mają wybór czy chcesz w diesle, gazie czy nawet elektryczne z tego co pamiętam :) naprawdę spoko, bo wybor i możliwości dopasowania szerokie. A no i powyżej 5 ton też znajdziesz, bo ja tam taki do 7 kupiłem

Pepeto

Użytkownik

Ja jak chciałem raz wypożyczyć widłowy wózek w Częstochowie jak robotę miałem taką na kilka dni w magazynach, to mi lokalni budowlańcy polecili też ten sklep. W sumie nie ma na co narzekać, bo jak na wypozyczenie na chwile to w miarę tanio plus sprzęt był zadbany i gotowy od razu do pracy. Także solidna firma się wydaje

Prostota

Użytkownik

Dokładnie ich miałam na myśli :) widze ze nie tylko nasi niej dobrze piszą. Kolega jeszcze mi opowiedział, że robił tam serwis i przeglądy i go mało skasowali :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015