Tapeta do łazienki dobry pomysł?!

Decyzja

Użytkownik

Heloł! Pomóżcie! Szukam tapety do łazienki. Ale nie wiem czy tapeta w łazienc to dobry pomysł? Nie będzie się odklejac? Nie chce iść w płytki nic mi się nie podoba :( widzialam u kogoś tapetę w łazience i bardzo to było fajnie zrobione ale nie jestem pewna. Łazienka w takich raczej błękitnych kolorach bym widziala w morskim stylu. Kto podpowie??

Prostota

Użytkownik

Popatrz sobie na tej stronce tapetyonline.pl/ ja tam znalazlam sporo ciekawych pomyslow na aranzacje wnetrz.

treyemannuel

Użytkownik

Dziś tapeta w łazience to nie jest chyba jakiś wielki problem? No chyba, że jest tam spora wilgotność. Jak masz grzyba na ścianie to od razu odradzam, najpierw zajmij się tym a potem kładź tapetę.

DawidVin

Użytkownik

Zajrzałem z ciekawości i znalazłem trochę pomysłow na tapetę w łazience tapetyonline.pl/kategoria/tapety-do-lazienki więc mozesz na przykład wybrać błekit albo delikatne linie i za pomocą dodatków sprawic, że w łazience będziesz miała nadmorski klimat np. wiklinowe koszyki, muszle, miekki dywanik z froty. Sam kolor tapety wystarczy. Jeszcze tak patrze z kolekcji tapet Rasch masz ciekawe desenie z takich błekitow.

Decyzja

Użytkownik

Dzięki! Nigdy nie mogę się ogarnąć w takich kwestiach bo nie wiem jaki będzie efekt koncowy czy to wyjdzie dobrze. A sama muszę się tym zajac nikogo do pomocy... :( Zaraz zabiorę się za ogladanie dzieki!

Looola

Użytkownik

a nie chcialabym fotofapety? Wtedy mozesz sobie wybrac jakiś widoczek. Wg niebieska lazienka bardzo fajny pomysl podobają mi się takie rozwiązania, łazienka też może być ładna a jak czasami widze te biale płytki i niesmiertelne kolorowe dywaniki i futra na klape to się za glowe chwytam!

Decyzja

Użytkownik

zobacze może się zdecyduję na taki morski krajobraz, nie pomyslałam!
ODPOWIEDZ
Copyright 2015