Kogo polecacie na organizację imprez?

Piotr_KR

Użytkownik

Siemanko. Więc szukam jakiejś osoby, czy firmy, która zajmie się przygotowaniem imprezy rodzinnej. Może to brzmiec śmiesznie, ale po prostu mam liczną rodzinę, i szykuje się niemały spęd. Nie mam czasu, by szukać jaiegoś miejsca, które będzie odpowiednie na taką impreze, że nie mówiąc o tym, by organizowac jakiś catering, czy coś… Po prostu zarobiony jestem i nie mam czasu na to, by mysleć o takich rzeczach.

DawidVin

Użytkownik

Pani Agnieszka Szudzińska to założycielka świetnej agencji organizującej imprezy różnej maści. Z tego co się orientuję, to organizowała i imprezy prywatne i gale dla przedsiębiorstw, więc warto do niej uderzyć. Byłem na kilku zorganizowanych eventach przez jej agencję i było super :)

Gromki

Użytkownik

Potiwerdzam! W mojej firmie też korzystaliśmy z pomocy w organizacji firmowego eventu w Poznaniu. Powiem tak, wcześniej też były podobne przyjęcia, czy tam jubileusze i wyglądało to badzo blado. Tym bardziej, że teraz jeszcze w zestawieniu z jej usługami, to już w ogóle. Z tą panią masz gwarancję, że impreza będzie bardzo udana i kompleksowo przygotowana.

Piotr_KR

Użytkownik

O i to lubię. Czyli bede mógł się zajmowac swoimi sprawami, kiedy oni wszystko zrobią. Dzięki panowie za podpowiedź.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015