Firma na europejskim poziomie.

Herminka

Użytkownik

Wróciłam włąśnie ze stażu w jednej z holenderskich firm ubojowych. Byłam tam, aby zobaczyć, jak wygląda praca na najwyższym poziomie. Technicznie nie ma nawet o czym mówić, bo to najwyższa światowa półka. Ale pozostają też inne aspekty, jak choćby dostawcy trzody chlewnej. Czy w Polsce są jakieś firmy, które można by przyrównać do tych zagranicznych.

Looola

Użytkownik

Są, tak szczerze mówiąc to ja znam jedną, jeśli chodzi o dstawców trzody chlewnej. Mam na myśli firmę agrostranshandel.pl, która prowadzi skup wszelkiego rodzaju zwierząt poza drobiem. Zawsze wykonują skup na najwyższym poziomie cenowym, a w razie konieczności porozmawiają po angielsku. Naprawdę klasa, której w Polsce się nie spodziewałam.

DawidVin

Użytkownik

Ceny faktycznie mają najlepsze. Zajrzyjcie sobie tutaj agrotranshandel.pl/cena-zywca/ jest to aktualna cena za kilogram mięsa. Uzupełniania praktycznie na bieżąco, tak więc jak producent chce sprzedac mieso w dobrej cenie, to wystarczy, że będzie śledził tę stronę na bieżąco.

Herminka

Użytkownik

To co mnie zainteresowało, to fakt, że skupują nie tylko trzodę, ale też inne zwierzęta ubojowe, jak tutaj na przykład agrotranshandel.pl/owce-i-jagnieta/, a to oznacza, że mają czym to wozić. Jednym słowem wyglada na to, że faktycznie są na poziomie europejskim.

kingdom

Użytkownik

Przeceiz to nic dziwnego, ze mamy takie przedsiębiorstwa. W końcu zyjemy w europie no nie.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015