Firma na europejskim poziomie.

Herminka

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Września

Wiek: 19

Wróciłam włąśnie ze stażu w jednej z holenderskich firm ubojowych. Byłam tam, aby zobaczyć, jak wygląda praca na najwyższym poziomie. Technicznie nie ma nawet o czym mówić, bo to najwyższa światowa półka. Ale pozostają też inne aspekty, jak choćby dostawcy trzody chlewnej. Czy w Polsce są jakieś firmy, które można by przyrównać do tych zagranicznych.

Looola

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ustka

Wiek: 18

Są, tak szczerze mówiąc to ja znam jedną, jeśli chodzi o dstawców trzody chlewnej. Mam na myśli firmę agrostranshandel.pl, która prowadzi skup wszelkiego rodzaju zwierząt poza drobiem. Zawsze wykonują skup na najwyższym poziomie cenowym, a w razie konieczności porozmawiają po angielsku. Naprawdę klasa, której w Polsce się nie spodziewałam.

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Ceny faktycznie mają najlepsze. Zajrzyjcie sobie tutaj agrotranshandel.pl/cena-zywca/ jest to aktualna cena za kilogram mięsa. Uzupełniania praktycznie na bieżąco, tak więc jak producent chce sprzedac mieso w dobrej cenie, to wystarczy, że będzie śledził tę stronę na bieżąco.

Herminka

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Września

Wiek: 19

To co mnie zainteresowało, to fakt, że skupują nie tylko trzodę, ale też inne zwierzęta ubojowe, jak tutaj na przykład agrotranshandel.pl/owce-i-jagnieta/, a to oznacza, że mają czym to wozić. Jednym słowem wyglada na to, że faktycznie są na poziomie europejskim.

kingdom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 30

Przeceiz to nic dziwnego, ze mamy takie przedsiębiorstwa. W końcu zyjemy w europie no nie.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015