Univega czy Kettler?

Pepeto

Użytkownik

Jak widzicie w nazwie tematu mam spory dylemat jaki rower wybrać... Nigdy wcześniej nie jeździłem na rowerze, a teraz chce się za to zabrać tylko mam taki problem że bardo podoba mi się taka jazda wyczynowa i chciałbym się jej nauczyć i być w tym dobry, a z drugiej strony mega podobają m się po prostu też ładne rowery, takie jak te Kettlera, gdzie wygląd jest najważniejszy. No i nie wiem co wybrać na początek...

Decyzja

Użytkownik

Nie rozumiem właściwie, skoro zaczynasz dopiero swoją przygodę z rowereem, to czemu kupujesz sobie od razu taki dobry rower? bo jedna i druga firma to czołówka światowa przecież. nie możesz sobie kupić zwykłego taniego rowerru za parę stów żeby sie czegos nauczyc i zobaczyć czy to ci będzie odpowiadać? taka jest moja rada przynajmniej. pozdrawiam.

Gromki

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką. Rowery firmy Univega sa bardzo dobre, ale docenisz to dopiero kiedy sobie wyrobisz kondycje i nauczysz się jeździć po stromych zboczach. Wtedy sam zobaczysz. Wtedy naprawde ważny jest lekki, ale mocny sprzęt, rama która się nie rozpadnie. A póki co trenuj na byle czym, aż nie poczujesz, że stajesz się dobry. Pozdrowienia z mojej strony

Qter

Użytkownik

masz też dużo innych możliwości. masz też na przykład rowery triathlonowe Poznań to jest miejsce gdzie się sporo takich zawodów odbywa, może to cię zainteresuje. ludzie tu bardzo lubią thriatlon no i są ku temu fajne warunki, jezioro Malta i tak dalej. No a taki rower do jazdy miejskiej to sobie możesz kupić potem, jak już będziesz miał coś dobrego sportowego.

DawidVin

Użytkownik

Widzę że opinie są tu mocno podzielone... No ale tak jak wszędzie. Najlepiej to wiadomo kupić sobie kilka rowerów, ale na początek jeden uniwersalny, zwykły góral wystarczy.

Konfucjusz

Użytkownik

Wiecie co, dobry jest w Poznaniu serwis snowboardowy, tam naprawiają deski, ostrzą krawędzie i tak dalej w fajnych cenach swoją drogą, ale zaraz obok jest właśnie sprzedaż rowerów. może tam dobrze czegoś pozukać bo mają dość sporą ofertę.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015