Gdzie można naprawić uszkodzoną drukarkę w Poznaniu?

Sasiadujaca

Użytkownik

Szukam namiaru na firmę, która zajmuje się naprawami drukarek, ploterów i kserokopiarek. Chodzi mi o jakąś profesjonalną firmę, która ma dostęp do oryginalnych części Canon i Xerox. Nie chodzi mi o firmę krzak, tylko kogoś naprawdę rzetelnego, gdzie nie trzeba czekać tygodniami na sprowadzenia małego podzespołu do kserokopiarki lub do plotera.

kingdom

Użytkownik

Sorry, ze nie do konca w temacie, ale jak kiedys pracowałem w punkcie ksero to przychodził do nas taki pan Tadek. Taka złota rączka co niby znala się na wszystkim. Człowiek spędzał poł dnia przy jednej kopiarce, a pózniej okazywało się, że trzeba wymienic połowe części. Także masz racje, że szukasz normalnego serwisu, bo te zlote rączki to często zwykli naciagacze, co niby cos tam wiedza, ale jednak nie do konca.

SennyNick

Użytkownik

Może zajrzyj pod ten adres telekontrakt.pl/serwis/, zdaje się że w tej firmie prowadzony jest serwis urządzeń Canon. Co do oryginalnych części to jeśli jest to oficjalny serwis to pewnie właśnie takie części posiadają, ale nie jestem pewien, sprawdź to osobiście. A dlaczego interesują cię tylko oryginale podzespoły? Z mojego doświadczenia wynika, że dobre zamienniki mogą być czasem lepsze od oryginałów. Czy chodzi Ci tylko o kwestię kompatybilności?

Sasiadujaca

Użytkownik

Mam złe doświadczenia z zamiennikami i mechanikiem, z którego usług ostatnio korzystałam, dlatego szukam jakieś bardziej profesjonalnej firmy, od której dostanę gwarancje na naprawiony sprzęt. Czy przypadkiem ta firma nie dzierżawi urządzeń biurowych? Słyszałam, że podobno jakaś poznańska firma zajmuje się świadczeniem takich usług, a przyznam szczerze, że chętnie skorzystałbym z takiej opcji.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015