Czy warto kupować mieszkania z rynku wtórnego?

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

czas dla nas tez nadszedł. I chcemy kupic cos naszego. Cos co będzie nasza oaza spokoju i nie tylko. Zastanawiamy się co będzie lepszym wyborem czy mieszkanie z rynku wtorengo czy z pierwotnego?

Prostota

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 20

Zwykle mieszkania na rynku pierwotnym są droższe niż te z rynku wtórnego. Jeśli chcesz coś bardziej nowoczesnego, to zdecydowanie pierwotny. Bo na wtórnym to większość mieszkań wymaga sporo remontu. Więc i tak musisz wyłożyć kasę. Jak będziesz kupować, koniecznie 5 razy przeczytaj umowę, zanim cokolwiek podpiszesz.

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Zależy, czy interesuje ciebie mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu czy może w mniejszym mieście. W mniejszych miastach jest taniej, ale nei znaczy, że lepiej, bo nadal musisz znaleźć sprawdznego deweloparea aby na nic się nie nadziać. Szukaj mieszkan, które będą ustawne, bo co ci z dużego mieszkania, skoro 1/3 powierzchni będzie pod skosem.

Prostota

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 20

Niekoniecznie w małych miastach jest taniej. Wszystko zależy do tego, co zostało użyte do budowy mieszkań. Może być tak, że osiedle jest o podwyższonym standardzie i ceny od razu idą w góre.

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Tak czy owak teraz jest dużo deweloperów oferujących mieszkania na rynku pierwotnym. Zaufać można tylko temu, który ma doświadczenie. Inaczej można władować kase w błoto i nigdy jej nie zobaczyć już na oczy. A klucz tym bardziej.

ODPOWIEDZ
Copyright 2015