#2016-07-18 08:37:03 

Prostota

Użytkownik

Witam serdecznie. Czy można przewozić ule? To pytanie mnie nurtuje bo zamierzam zająć się pszczelarstwem w wolnym czasie ale nie mam zbyt wielu kwiatowych łąk albo rzepaku z którego pszczoły mogłyby zbierać nektar. Lokalizacji na stałe też już raczej nie zmienie a przewiezienie pszczół na jakiś czas do znajomych albo nawet gdzies na niczyją łąke rozwiazalobby problem. Czy jest to dozwolone?
#2016-07-18 10:09:56 

Konfucjusz

Użytkownik

Twoje pszczoły twoja sprawa, ale polecam poczytac sobie co o tym piszą na forach np tu pszczeliazyl.pl/forum/. Ludzie ogólnie wożą pszczoły, jest to nawet całkiem niezły patent jesli chcesz miec duze ilosci dobrego ni zróżnicowanego miodu. Sam sie nad tym zastanawiam ale narazie nie bardzo mam czas na te sprawy.
#2016-07-18 11:49:20 

Sasiadujaca

Użytkownik

Ktoś pisał o tym na tym portalu pszczelarskim o którym wspomniałeś. Mój ojciec zaczytywał się w tych informacjach bo też doszedl do wniosku ze bedzie wozil ule. Wyszło nam to na dobre bo produkcja miodu sie zwiekszyła i ma on o wiele lepszy smak niz ten który powstawał jak ule stały wylącznie na działce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015