W jaki sposób zdobywać zagraniczne rynki przez internet?

kingdom

Użytkownik

siema. Mam niedużą firmę działającą głównie w branży IT. Specyfika wykonywanych zleceń pozwala mi realizować projekty niezależnie od pochodzenia firmy która zechciałaby ze mną współpracować, wiec moge nawet wykonywać zlecenia dla kogoś z Syberii byleby wiedział o moim istnieniu. W jaki sposób mam więc dotrzeć do odbiorców na całym świecie? proszę o poważne odpowiedzi bo jestem bardzo początkujący w tych sprawach, dopiero co skończyłem studia, ale chcę coś z sobą robić, mam plan i będę wdzieczny za pomoc w jego realizacji.

Decyzja

Użytkownik

Sprawa jest prosta, zapewne posiadasz profesjonalną stronę interentową? Wystarczy ją tylko przetłumaczyć na wiele języków. Ostatnio czytałam raport reklamowy z którego jasno wynikało ze udostepnienie tresci w wiekszej liczbie jezykówzwieksza jej odbiór średnio o 15% na język. Pisałeś o Syberii, nie wiem czy było to żartem ale uważam ze kierunek jest jak najbardziej słuszny. Rosja bardzo się rozwija ostatnimi czasy, aspiruje do bycia potęgą jeszcze większą niż zdarzało się jej wcześniej. Podsumowując przede wszystkim powinieneś zacząć od dobrego i profesjonalnego tłumaczenia rosyjskiego efekty pojawią się szybko, sieć to dziś najwazniejsze medium reklamowe. Pozdrawiam.

Prostota

Użytkownik

Witam serdecznie! Przepraszam za offtop ale szukam firmy tłumaczącej teksty na język polski z rosyjskiego. Prosze o szybką pomoc

Decyzja

Użytkownik

bardzo dobre jakościowo i niedrogie tłumaczenia tekstu na język polski z rosyjskiego zrobisz np tu - z-rosyjskiego.pl. Mają świetne opinie w internecie, sama kilkakrotnie korzystałam i byłam bardzo zadowolona. W zasadzie dziekiwspolpracy z nimi mam takie wnioski jakimi dzieliłam się wyżej.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015