Ratunku! Jak odzyskać utracone dane z komputera?

Herminka

Użytkownik

Dzień dobry, nie wiem, jak to się stało, ale ostatnio przez przypadek usunęłam wszystkie pliki z komputera. To dla mnie tragedia, dlatego że teraz nie mogę prowadzić moich projektów, bo wszystkie dane do nich zostały utracone. Próbowałam je przywrócić, ale nie umiem tego zrobić. Może znacie kogoś, kto mi pomoże?

Konfucjusz

Użytkownik

Witam! Może być Pani spokojna. W dzisiejszych czasach odzyskanie danych to żaden problem. Proszę się udać do jakiegoś serwisu komputerowego, tam na pewno to zrobią poprawnie.

Piotr_KR

Użytkownik

Mówi Pani o tym, że to sprawa pilna. Więc ja raczej polecałbym skorzystać z usług pogotowia komputerowego. Odzyskają Pani dane szybko i sprawnie.

Herminka

Użytkownik

O, dziękuję bardzo. Zrobiłam tak, jak Panowie mi polecili. Byłam w warszawskim serwisie komputerowym Bezpieczny Lapek i jestem bardzo zadowolona. Szybko odzyskałam wszystkie dane i wcale nie kosztowało to dużo. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam!;)

Konfucjusz

Użytkownik

Słyszałem już o tym serwisie. Znajomy naprawiał tam komputer stacjonarny i również był zadowolony. Bardzo się cieszę, że tak szybko udało się odzyskać dane. Na przyszłość polecam zrobić kopię wszystkich danych na dysku przenośnym, żeby w razie kolejnej awarii komputera nie musiała się Pani martwić brakiem dokumentów i plików. Również pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
Copyright 2015