Problem z mini koparką.

treyemannuel

Użytkownik

Ludzie, możecie mi powiedzieć, co zrobić, jak zużyły mi się części w mojej koparce? Mam taki mały model dobra do kopania rowów i nie wielkich wykopów, ale ostatnio zauważyłem, że przecierają mi się gąsienice na jednej stronie. Nowej gąsienicy chyba nie dostanę tak od ręki, co? Macie jakieś doświadczenia z takimi rzeczami? Co byście zrobili na moim miejscu?

DawidVin

Użytkownik

A czemu piszesz, że nei dostaniesz od ręki nowej? Przecież to jest część wymienna, którą się spokojnie kupuje w sklepach albo u producenta, bez większego problemu znajdziesz takie w wielu miejscah i jedyny problem to zamontować dobrze, żebyś czegoś nei uszkodził cała filozofia.

Piotr_KR

Użytkownik

No dobrze człowiek pisze, spokojnie kupisz komplet gumowych gąsienic, nawet mógłbym ci napisać gdzie. Ale z tym zakładaniem samodzielnym to też bym się zastanawiał, może lepiej poprosić o pomoc jakiegoś fachmana.. wiesz, lepiej dmuchać na zimne, niby zakładanie nie ejst trudne, ale zepsuć też jest łatwo.

treyemannuel

Użytkownik

To co radzicie? Gdzie kupować te gąsienice? A czy dobrze byłoby dobrać do takiego samego modelu, czy to już obojętnie, co kupuję? Z tym montowaniem to mnie przekonaliście, zresztą sam zastanawiałem się czy to dobry pomysł samemu zakładać ustrojstwo.

DawidVin

Użytkownik

Zupełnei nie rozumiem pytania o typ koparki. Ja wcale bym się nie zastanawiał nad taką sprawą, dla mnie oczywistą oczywistością jest fakt, że jeśli coś mi się zepsuło danej firmy, coś się zużyło, a zależy mi na sprzęcie, to oczywiście kupowałbym tego samego typu. Wiem, że są zamienniki, ale gwarancji, że będą tak dobrze pasować jak oryginały, zwyczajnei nei ma.

Piotr_KR

Użytkownik

Słuchaj, duży wybór gąsienic do różńych koparek znajdziesz w firmie Glimat Sp. zo.o. czy jak to się tam pisze z tym zoo. ;) Sprawdzałem tam kiedyś ofertę, mają całkiem dobre rzeczy i fajne ceny.

treyemannuel

Użytkownik

A kto mi pomoże w montażu? Macie jakieś sugestie?

Piotr_KR

Użytkownik

Zapytaj w tym sklepie, co ci polecałem, tam pracują naprawdę rzetelni ludzie, którzy nie zlewają klienta, może coś ci podpowiedzą. A może mają taką pomoc u siebie? No naprawdę nie wiem, musisz zobaczyć.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015