Samochód z wypożyczalni samochodowej

DawidVin

Użytkownik

Witam.Potrzebuję informacji odnośnie użytkowania samochodu z wypożyczalni. Chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami w związku z wypożyczeniem. Byłoby też miło gdyby ktoś zechciał coś podpowiedzieć odnośnie najlepszych wypożyczalni. Nie będę ukrywał, że ceny mają ogromne znaczenie. Nie dysonuje zbyt pokaźnymi oszczędnościami, a znalazłem się w takiej sytuacji, że muszę skorzystać z takiej opcji. Udzielajcie się w tym temacie.

Herminka

Użytkownik

Witaj, a nie możesz pożyczyć od kogoś z rodziny czy od znajomych? Wydaje mi się, że tak byłoby łatwiej i przede wszystkim taniej. Zapłaciłbyś jedynie za paliwo i dałbyś na piwo.

Konfucjusz

Użytkownik

Cześć. Ja jestem zdania, że nie będę się prosił nikogo i też wolałbym wypożyczyć auto. Moim zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę firmę Borexpo wypożyczającą samochody Borexpo w Swarzędzu. Mają dobrą opinię i fajne auta na stanie. Nie wiem jak z cenami, bo się nie orientuję, ale myślę, że byś się dogadał. Pozdrawiam

Pepeto

Użytkownik

Hejka. Od rodziny to można pożyczać sól do obiadu a nie samochód. Nikt dziś tak nie chce robić, ze względu na użytkowanie. Też jestem zdania, że najlepszą alternatywą w przypadku kiedy brakuje auta będzie firma wypożyczająca auta. Wtedy wypożyczać na tak długo jak cię stać i wiesz, że nikt ci nie powie „nie, dziś muszę jechać tam i tam”. Ja też jestem za tym pomysłem i pewnie bym tak zrobił, gdybym na dany czas nie mógł korzystać z własnego samochodu.

Qter

Użytkownik

Siemka. Wybaczcie, że się podpinam, mnie by się przydał dostawczak na wypożyczenie. Czy macie namiar na sprawdzoną firmę wynajmującą takie samochody? Chodzi o to, aby auto było sprawne i dojechało kawałek drogi.

Gromki

Użytkownik

Cześć. Coś na ten temat wiem. Generalnie najlepsza byłaby wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań w tych okolicach można znaleźć dobre punkty, gdzie wypożyczają zarówno osobowe jak i dostawcze. Tutaj link do strony wypozyczalnia-borexpo.pl Trzeba też koniecznie sprawdzić warunki wynajmu, dziś w większości wypożyczalniach obowiązuje kaucja, ale raczej zwrotna więc bez obaw. Pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ
Copyright 2015