Wścibscy sąsiedzi, co robić?

morbidangel

Użytkownik

Kochani, właśnie przeprowadziłam się do nowego mieszkania i wszystko byłoby super gdyby nie wścipscy sąsiedzi. Nie daje mi to spokoju. Bez przerwy siedzą w oknach jak sępy i patrzą się w moje okna. Nie wiem czemu tak jest, bo nie prowokuję swoim zachowaniem, nie robię tez nic szczególnego, po prostu się na mnie uwzięli. Co robić, nawet nie mogę normalnie po mieszkaniu chodzić bo czuję się dziwnie. Pomóżcie, proszę.

Decyzja

Użytkownik

Najprościej to chyba sobie kupić żaluzje, prawda? Proszę oknabytom.pl/zaluzje-poziome/ - tu znajdziesz bardzo fajne modele, bez problemu powinnaś dobrać coś odpowiedniego. w zeszłym roku zamówiłam tam kilka kompletów do domu i biura, bo w tej cenie i tej jakości to nigdzie taniej nie dostaniesz.

Prostota

Użytkownik

O i tak si składa że ja znam ten sklep. Zamawiałam tam z polecenia kolegi szafy na wymiar, w takim stylu oknabytom.pl/szafy/. Ogólnie to jestem wielką zwolenniczką mebli na wymiar, bo wyglądają o niebo lepiej niż takie zwyczjane i umożliwiają lepsze zagospodarowanie przestrzeni. A jesli jeszcze robia je tacy fachowcy, to juz wogóle czysta satysfakcja i przysjemność.

Looola

Użytkownik

Ja też polecam rolety, jeśli podglądają cię w ciągu dnia to możesz sobie kupić takie w systemi dzień - noc.

Decyzja

Użytkownik

Dzięki za podpowiedź. A tak w zasadzie to dziwna rzecz, bo w tym sklpeie polecanym niedawno kupowałam drzwi wejściowe :) Co do rolet, to co prawda byłam sceptycznie nastawiona, bo uważam że kradną troszkę przestrzeń w mieszkaniu, ale ostatecznie wolę gustowne rolety niz stalkerów zza okna. A co do szaf, to też uważam że meble na wymiar to świetne rozwiązanie do każdego mieszkania. Nawet się zastanawiam nad wymiana starej zabudowy na nową, coś w stylu ze zdjęć, które podałaś. No ale nie wszystko na raz. ;)

treyemannuel

Użytkownik

Hej, a podzielisz się może linkiem do tych drzwi które kupiłaś? Od kilku dni rozglądam się nad czymś konkretnym, ale nie mogę niczego znaleźć w dobrej cenie. Z góry dzięki.

Decyzja

Użytkownik

Nie ma sprawy, proszę cię bardzo: oknabytom.pl/drzwi/ masz link bezpośrednio de sklepu. Mi generalnie polecili go akurat rodzice, bo akurat sami skorzystali z jakiejść atrakcyjnej oferty i byli bardzo zadowoleni z jakości i dokładności wykonania, ale chyba najbardziej to zaskoczyła ich cena, niska cena ;)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015