#2016-07-29 08:42:57 

Herminka

Użytkownik

Witam, szukam dla mojej siostry, która jest w zaawansowanej ciązy sklepu z ubraniami, w które jak sama mówi „zmieści się”. Ostatnio nie ma siły chodzić po sklepach, marudzi, że nie ma w co się ubrać – więc postanowiłam ją w tym wyręczyć. Dlatego najbardziej interesuje nas sklep internetowy. Pokazę jej niech sama sobie wybiera ciuszki ciążowe – tylko ona ma bzika na punkcie bezpieczeństwa i wygody, żeby ją i dziecka te ciuchy nie uwierały. Polećcie coś proszę.
#2016-07-29 09:26:48 

Sasiadujaca

Użytkownik

zobacz na oferte sklepu moromu-sklep.pl/, ja u nich ubierałam się będąc w dwóch ciążach w tym jedna była bliźniacza. Więc moim zdaniem ich asrotyment daje rade
#2016-07-29 11:04:30 

Decyzja

Użytkownik

Asortyment daje rade!! To mało powiedziane! Takiego sklepu z odzieżą ciążowa jeszcze nie znalazłam. Nie dość, że ubrania są świetnie uszyte, podkreślając to co kobiety w ciązy pięknego mają, to materiały z których są wykonane przepuszczają powietrze i są naturalnie barwione. Elastyczny materiał powoduje, że bez względu na figurę ciążową każda z nas się w te ubrania zmieści i będzie wyglądać seksowanie. Polecam ten sklep. Koniecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015