Cennik weselnych zespołów muzycznych

TeresaCieszyn

Użytkownik

Cześć wam. Chciałam się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat zespołów muzycznych na wesela. Nie ukrywam, że jestem na etapie szukania odpowiedniego, ale nie mam jeszcze nikogo konkretnego na oku. Doradźcie co wedlug was jest brane pod uwagę i jakie zespoły warto wziąć pod lupę. Informacje na temat cennika też mile widziane. Nie mam jeszcze wyobrażenia na temat tego ile mogą wziąć takie zespoły za praktycznie jedną noc.

krasodebska

Użytkownik

Cześć. Ja jestem zdania, że czas większości zespołów muzycznych powoli mija. To musieliby być profesjonaliści. Teraz na czasie są przede wszystkim DJ’eje. Coraz więcej par ma na uwadze to, by zatrudnić takiego człowieka. W sumie DJ mają często lepszy sprzęt niż zespoły. No i nie ma kompromitacji, gdy wokal dokazuje :D

Qter

Użytkownik

Siemka. Tutaj masz namiar na kogoś, kogo nie wstydzę się polecić djlight.pl/oferta/dj-weselny-cennik/ . Facet ma konkret zaplecze. Cennik też ma całkiem dobry, dlatego ja bym się nie zastanawiał, tylko od razu przeszedł do kontaktu. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie 2500zł za dobrą zabawę to rozsądna cena.

Looola

Użytkownik

Cześć. Potwierdzam słowa kolegi DJ Light jest świetny. Nie wiem jak cenowo, bo ja nie finansowałam, ale bardzo dobrze się bawiłam na weselu, które on prowadził wraz ze swoim wodzirejem. Też uważam, że zespoły powoli odchodzą, a na ich miejsce dobry i przygotowany DJ. Bo jak się zatrudni amatora, który nie ma doświadczenia to też może być różne. Ten DJ, o którym mowa jest bardzo doświadczony. Powodzenia

TeresaCieszyn

Użytkownik

Witajcie jeszcze raz. Właściwie to macie rację, chyba powinnam wziąć pod uwagę oferty DJa. W sumie też byłam raz na weselu znajomej, gdzie zespół muzyczny nie był najmocniejszą stroną tego przyjęcia, za to nadrobili jedzeniem. Nie chciałabym, aby u mnie goście tylko siedzieli przy stole, pili i zajadali, bo takie przyjęcie szybko się skończy. Jeszcze raz dziękuję wam za podpowiedzi, na pewno sprawdzę tego dj co podaliście. Pa, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015