Traktorek na raty, gdzie kupić taki sprzęt?

Prostota

Użytkownik

Hej wszystkim. Tak jak w temacie. Chcę sobie kupić taki sprzęt na raty ale szukam czegoś w internecie bo jak wiadomo, tam zawsze ta cena jest dużo niższa niż w sklepie. Jeżeli znacie jakiś dobry sklep to dajcie znać. Może być coś z okolic Poznania.

Looola

Użytkownik

Niestety nie pamiętam już jak ten sklep się nazywał ale znajduje się gdzieś na obornickiej. Jest to dość duża firma i na rynku działają już od dłuższego czasu. U nich możesz bez problemu kupić taki sprzęt na raty i to w dobrej cenie. Polecam tam najpierw sprawdzić.

Pepeto

Użytkownik

Chyba nawet wiem o jakim sklepie mówisz. Kupowałem u nich właśnie taki traktor z kosiarką chyba z rok temu. Sprzęt mam do dzisiaj, służy mi cały czas i jeszcze nic przy nim nie robiłem oprócz wymiany oleju. Bardzo solidny sprzęt.

Prostota

Użytkownik

A czy można wiedzieć jakiej firmy ten traktorek i ile za niego zapłaciłeś? Jestem ciekawa bo nie wiem na ile się szykować, z tego co widziałam to rozpiętość cenowa jest dość spora.

Gromki

Użytkownik

Za taki sprzęt dobrej firmy musisz liczyć że zapłacisz od dychy w górę. Zależy do czego ci to jest potrzebne bo bez sensu jest brać coś droższego jeżeli nie będzie się tego używać.

Prostota

Użytkownik

Macie rację a ja też nie chcę wydawać niepotrzebnie pieniędzy jeżeli nie muszę. Dobra, zaraz wejdę na te strony które mi wysyłaliście w pw i spróbuję coś znaleźć. Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015