Jak przewieźć leki i produkty medyczne?

Herminka

Użytkownik

hejka, Czy wiecie może jak można zorganizować transport leków, produktów medycznych suplementów diety itd.? Bo nie mam pojęcia.

krasodebska

Użytkownik

A szukałaś może w necie?

Herminka

Użytkownik

Jeszcze nie – zaczynam od forum ;) Liczę na to, ze ktoś mi szybciej rozjasni temat niż przebrnę przez gąszcz stron temu poswieconych ;))

Qter

Użytkownik

najlepiej chyba zgłosić się do firmy, która zajmuje się transportem produktów farmaceutycznych. No wiesz mają specjalistyczną flotę z zabudową izotermiczną, zaplombują samochód, zebys miała pewność, że nikt się nie włamie do chłodni.

Herminka

Użytkownik

Aha, no tak przecież tego typu rzeczy, plus szczepionki muszą być przewożone w odpowiedniej temperaturze.

Piotr_KR

Użytkownik

mam coś ciekawego dla ciebie :))) Wejdź sobie np. tu: trustlogistics.pl/ . To jakas firma, która realizuje tego typu usługi i ma specjalistyczne chłodnie do przewozenia wlasnie produktów farmaceutycznych. Mają sporo informacji na stronie, ale myślę, że warto też do nich zadzwonic albo napisać. A i jeszcze jedna dobra wiadomość – można śledzić na bieżąco takie przesyłki. A i jeszcze są ubezpieczane:)

Herminka

Użytkownik

Super, jestem Twoją dłużniczką :))

Piotr_KR

Użytkownik

Uważaj, bo wezmę sobie to do serca :PP a tak serio – to gdzie chce wysłać te leki?

Herminka

Użytkownik

Do Danii. To daleko, wiec chciałbym mieć pewnośc, że dotrą je w takim stanie jak je przekażę.

Piotr_KR

Użytkownik

Myślę, że nie będziesz musiala się o to martwić :) takie firmy mają już doświadczenie
ODPOWIEDZ
Copyright 2015