Szkolenie dla pracowników

Sasiadujaca

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Chodzież

Wiek: 32

Jeśli poszerzać wiedzę pracowników to tylko przez szkolenia. Jestem ich wielką zwolenniczką, szczególnie jeśli chodzi o działa handlowy. Ostatnio trochę jednak mi ludzie przysypiali, więc chciałam wymyślić coś bardzo przystępnego. Do głowy przychodzi mi zaproszenie gości, ale też o filmach szkoleniowych słyszałam. Wiecie coś więcej na ten temat.

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 19

Filmy szkoleniowe to podstawa w naszej firmie. Szczerze to przyznam, że zawsze czekam na takie szkolenia, bo akurat mamy bardzo kreatywną osobę, jeśli chodzi o scenariusze. To nie jest typowo wykute na blache szkolenie, które następnie się zapomina. Te firmy są nie tylko ciekawe, ale i śmieszne, no i przesłanie swoje niosą bardzo dobrze.

Sasiadujaca

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Chodzież

Wiek: 32

A gdzie takie cuda produkują, bo do Hollywood chyba nie trzeba po to jechac.

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 19

A pewnie, że nie. Dla tamtych to pewnie zbyt skomplikowana robota by była, bo oni polskich realiów nie rozumieją :)))) My korzystamy z tej firmy grupachimera.pl/filmy-instrukta380owe-i-szkoleniowe.html i muszę przyznać, że nie ma się do czego przyczepić.

Pepeto

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Bełchatów

Wiek: 33

O to i ja skorzystam z tego namiaru, bo szkolenia u nas kuleją. Ludzie zawszą wolą w tym czasie na pilne L4 iść zamiast siedzieć i słuchać prelegentów :) Może na to się skuszą.

Gromki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 30

Jeśli firma, która przygotowuje taki materiał robi też na przykład filmy do promocji to można liczyć na nowatorskie podejście do tematu. Przekaz jest zdecydowanie bardziej jasny i łatwiejszy do przyswojenia i zrozumienia.

kingdom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 30

A u nas tylko ciągle gadane i gadane. Też mogli by coś takiego wdrożyć. Tym bardziej, że już mnóstwo firm nas prześciga pod tym względem.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015