Na czym polega terapia uzależnień?

Sasiadujaca

Użytkownik

Mój chłopak trafił do ośrodka terapii uzależnień bo nie radził sobie już z alkoholem. Trochę się tym przeraziłam, tym bardziej ze za pół roku mamy mieć ślub. A to wszystko stoi pod znakiem zapytania. Nie wiadomo jak długo tam będzie ośrodka nie znam. Bo to jest ponad 100 km od nas. Ale może orientujecie się, na czym polega terapia uzależnień?

Herminka

Użytkownik

Slubem nie radze się przejmowac, bo teraz to i tak malo wazne. Jak będzie zdrowy super, jak będzie chory, to może być Zawsze gorzej. Bo to choroba jak rownia pochyła.

TeresaCieszyn

Użytkownik

każdy ośrodek terapii uzależnień ma własne sposoby. Inną terapię. Leczenie z terapią to zwykle 5 – 8 tygodni. Nie tak duzo ,ale ten czas ma go nauczyc, żeby wiedziec jak funkcjonowac jak kazda zdrowa osoba.

Qter

Użytkownik

Słabo. Ale chyba nie rozpił się przez ciebie :P

Looola

Użytkownik

to nei jest powód do żartów. to przecież powazna sprawa. Każdy ośrodek ma własny program. Dużo zajęć terapeutycznych to trochę przypomina szkolę, ale jednak to jest pewnego rodzaju szkoła normalnego życia. Tego nei da się ukryc.

Elizalinde

Użytkownik

Tak jak ktos napisal. Program układa ośrodek i w sumie osoby tam przebywające musza się dopasowac. Po prostu specjaliści wiedza lepiej. :P No u mnie akurat ojciec troche przeholowal. Najpierw alkohol a potem narkotyki. Mieszal je z alkoholem. Dużo pracował…. ale cos za cos.

Piotr_KR

Użytkownik

Sam byłem na odwyku, detoksie, tym odtruciu… takich doświadczeń nie polecam. Ale w tym osrodku gdzie byłem było naprawde spoko tu link leczenie.osrodekoaza.pl/oferta wiec mozesz sobie przejrzec ewentualnie gdybys np. chcieliście zmienic osrodek leczenia uzależnień. Oni robia terapie tez mlodzieży no i osób współuzależnionych. A ty nie jesteś? Bo wtedy oddzielna terapia dla osoby współuzaleznionej.

DawidVin

Użytkownik

nie zawsze jest symbioza w przyrodzie, czasem uzależnienie ; ]

Sasiadujaca

Użytkownik

Nie, raczej ja niejestem wspoluzalezniona. Tylko po prostu mysle, ze i tak musimy odwołać slub. A jednak to spore koszty teraz dla nas bo i osrodek i slub…. ale bywa i tak.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015