Zakupy na wyjazd

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Hej! Niedługo pierwszy raz jadę za granicę. Nie ukrywam, że jest to dla mnie wyjątkowe przeżycie i doświadczenie, ponieważ zawsze ograniczałam się jedynie do wakacji w kraju. Chciałabym wyglądać we Włoszech świetnie (bo tam jadę), żeby nie pomyśleli że w Polsce to jakaś bieda, bezguście i zacofanie modowe. Co powinnam ze sobą zabrać?

Auelyna

Użytkownik

Na pewno jakiś seksowny strój kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne do kompletu!

krasodebska

Użytkownik

Myślę, że godna uwagi jest marka Elisabetta Franchi sukienki produkowane z jej logiem są naprawdę znakomite, i pięknie podkreślają kobiece kształty. Na pewno zrobisz wrażenie na Włochach :).

Prostota

Użytkownik

Na pewno nie obejdzie się też bez butów na obcasie Love Moschino . Firma produkuje też między innymi trampki, które też warto zapakować do wakacyjnej torby. Mimo, że na plażę ich nie założysz, to na chłodne wieczory będą wręcz idealne.

Decyzja

Użytkownik

Jeśli chodzi już o te chłodne wieczory, to jeśli jedziesz załóżmy z chłopakiem, kup mu modne spodnie jeansowe Takeshy Kurosawa . Zarówno wizualnie jak i jakościowo będą lepsze od tych, które Twój chłopak ma w szafie, jestem tego pewna.

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Wszystko będzie lepsze od jego spodni haha, ja go muszę uczyć mody :). No ale nie narzekam.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015