Obrona tuż tuż

Qter

Użytkownik

Witajcie użytkownicy na tym forum. Założyłem temat ze względu na pewne moje obawy. Niedługo będę musiał stanąć i się obronić. Nie będę ukrywał, że mam cykora, a pomoc by mi się przydała. Czy moglibyście podzielić się waszymi doświadczeniami w związku z tym. Nie chciałbym natrafić na jakiegoś nieprofesjonalistę, co mnie tylko z kasy wyssie. Może jesteście w stanie polecić kogoś konkretnego do takiej pomocy? Będę wdzięczny. Piszcie

Auelyna

Użytkownik

Cześć. Moje doświadczenia z pisaniem pracy i obroną są dość różne. Też z kimś współpracowałam, a na końcu zmieniłam i poszłam do profesjonalnej firmy. Straciłam pieniądze dwa razy, ale się obroniłam. Dam ci radę, lepiej zaufać firmie, która musi się postarać niż komuś, co to zrobi od niechcenia byle by pieniążki dawać.

krasodebska

Użytkownik

Witam. Ja też uważam, że napisanie licencjackiej pracy czy magisterskiej jest trudne. Wymaga odrobinę poświęcenia czasu, między innymi na sprawdzenie bibliotecznych zasobów. No, ale można, pomoc jak najbardziej na tak, ale nie kolegi, tylko kogoś, kto ma obycie.

Gromki

Użytkownik

Siemka wszystkim. Co tak smucicie. Przecież są odpowiednie oferty ogłoszeniowe to znajdziecie pomoc i napiszecie tą pracę. Trzeba mieć oczy otwarte ludziska, a nie we wszystkim widzieć tylko problemy. Trochę więcej wiary w siebie i będzie dobrze. Głowy do góry! Na pewno się uda, a nawet, jeśli się nie uda to przecież zawsze są poprawki. Nie ma co się stresować. Poszperajcie sobie w necie a na pewno coś dobrego znajdziecie. Ale mi się zrymowało :D

Prostota

Użytkownik

Witajcie. W sumie to kolega ma rację, nie ma co się przejmować ani stresować. Ja korzystałam z tej firmy, gdy byłam przed obroną e-praca-dyplomowa.pl. Pomogli mi od samego początku. Wspólnie znaleźliśmy odpowiedni temat, materiał, a o pracy już nie wspomnę. Świetnie napisany konspekt. Sama bym pewnie nie potrafiła tak dobrze się do tego przygotować. Dlatego wszystkim bym poleciła, zwłaszcza tym zestresowanym, co się boją nawet książki otworzyć. Naprawdę warto a na obronie nie bójcie się pójdzie dobrze, jeśli się przygotujecie z zaangażowaniem to pójdzie dobrze.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015